Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bocsáthatnék meg...

Hogyan bocsáthatnék meg valamit, mit csináljak, ha elvesztettem a bízalmamat a legjobb barátnőmmel szemben?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy a barátnőmnek volt egy barátja, csak skypeoltak meg ilyenek, de mérges lettem rá, mert velem nem foglakozott,amit el viseltem volna, csak épp akkor történt valami a családban ami nagyon bántott és vele akartam megosztani.Ezek után összevesztünk, de azt mondta, hogy írta, hogy rosszul érzi magát miatta...Ezek után írtam neki, egy levelet, amiben elmondtam, hogy túlreagáltam és sajnálom, de kiderült, hoy ő továbbra is a fiúval foglalkozik, és nincs letörve.Ezen megsértődtem, de után nagyjából megbeszéltük és ideig nem volt ezzel semmi.De nemrég elmondta, hogy hazudott,mert ennek a dolognak nem volt itt vége, ő még együtt lógott a fiúval, holott nem is igazán érdekelte őt...Kiderült, hogy erről mindenki tudott rajtam kívűl(holott 13 éve vagyunk legjobb barátnők)és, hogy másodszorra sem mondta el a teljes igazságot.Úgy érzem, hogy megrengett a bízalmam és,nem igazán tudom, hogy, hogyan bocsáthatnék meg neki...
2011. jún. 4. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Irigyellek. De tényleg.

Szakíts az emberiséggel, az állatoktól félj, így nem marad más, a jövőben csak a növényekkel barátkozz!

2011. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értem mire fel ez a nagy szarkazmus
2011. jún. 5. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
ne vedd fel az elozot.en azt ajanlom bocsass meg neki ha ugyerzed,de szerintem bizalmasabb dolgokat ne ossz meg vele,mert annak nagyonn baj is lehet a vege,es szerintem a baratasag megmaradhat ha te ugy akarod.
2011. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!