Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarórszág valaha visszakapj...

Magyarórszág valaha visszakapja a elvesztett részeit vagy kárpoltolják vagy eltünik?

Figyelt kérdés
Magyarórszág valaha visszakapja a elvesztett részeit vagy kárpoltolják vagy eltünik?
2011. jún. 5. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nézd, azt állítod, hogy a történelmet hamisítják.

Majd felsorolsz magyar származású feltalálókat, akik létét senki sem tagadja. Tehetetlenül széttárom a kezeim szellemi nagyságod előtt.

2011. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha már történelmi hazugságok: Azt ugye tudod, hogy Romulus és Remus története csak mese? Mert mintha egy kicsit komolyan vennéd. És hogy a román az egyetlen latin nép körülöttünk?
2011. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Látom te sem látsz tovább az orrodnál. A románokkal példázódtam, mert erdélyi vagyok és itt észre lehet venni, hogy a magyarok pozitív tetteit mennyire elhallgatja mindenki és mennyi minden el van ferdítve. (ugyanígy más országokban is) Persze te ott Magyarországon bemagoltad a történelemkönyvet és itt osztod az észt.

Ugye azt is tudtad, hogy még az időszámítás is el van ferdítve...kicsi buta: [link]

Pár magyar tudóst meg felsoroltam, hogy vedd észre, hogy a magyar igenis egy fejlett nép és ezért nem szeretik itt Európában. Na ezért kellett feldarabolni és a háború csak egy indok volt.


És máskor hadd ne kelljen magyarázzam amit már egyszer leírtam. Használd a logikád és következtess. Nézz utána dolgoknak (ezért adok linket is) és az ne legyen magyarázat, hogy "történelemórán így tanultuk".


Ha már ilyen intellektuálisnak érzed magad akkor írj valami értelmeset és ne csak gúnyolódj meg sértegess itt ismeretlenben. Azt egy kisgyerek is meg tudja csinálni. Mutasd meg, hogy te miért vagy az okos magyar nép szerves része.

2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy erdélyi vagy. (Megjegyzem az nem mentség semmire.) Ott valóban lehet, hogy torz a történelemoktatás.


"Használd a logikád és következtess. Nézz utána dolgoknak (ezért adok linket is) és az ne legyen magyarázat, hogy "történelemórán így tanultuk". "


Tényleg ronda dolog sértegetni, és elnézést ha eddig ezt tettem. Pedig még igyekszem visszafogni magam, ugyanis oda akartam még fűzni, hogy miközben te nekem egyetlen elírást tudsz felróni, aközben a két bekezdésedből az elemi logika teljes hiánya sugárzik. A kiváló magyar tudósok nem igazolják, hogy a magyar kiváló nép, attól az átlag még akár rosszabb is lehetne. Az, hogy legtöbbjük nem itthon boldogult inkább jelzi azt, hogy ez élhetetlen nép, ha már muszáj valamit belemagyarázni egyedi emberi sorsokba.

2011. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem hiányzik semmilyen logika...az összetett mondatokat is kell tudni értelmezni. Ezennel én befejeztem ezt a vitát, ennek így semmi értelme. Sajnos téged is elbutítottak a történelemmel, de nem a te hibád. Majd úgyis kiderül az igazság, csak még kell várni rá egy kicsit.
2011. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudod nem is az az igazán fájdalmas, amit eddig írtál, hanem ez. Belegondolni is rossz, hogy létezik a világon egy ember, aki a fenti mondatot leírta, és el is hitte. Ha nem akarsz vitát, mit bánom én, élj tovább a magadról és a világról szőtt álmaidban! Csak ne legyen fájdalmas felébredni a végén.
2011. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!