Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válthatnék valóra agy...

Hogyan válthatnék valóra agy ekkora álmot?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, mindig is imádtam a delfineket. Mostanában fogalmazódott meg bennem, hogy közelebb szeretnék kerülni hozzájuk. Mivel Magyarországon nincsenek, ezért nyáron elszeretnék menni Romániába a delfináriumba. De ennél nagyobb álmom van: szeretnék velük úszni. Minden vágyam. Legközelebb ezt viszont ha jól tudom Olaszországban tehetem meg. most még tanulok, főiskolás vagyok, tanárnak készülök. Szóval mostanában nem hiszem, hogy lenne rá esélyem. De mégis, hogyan érhetném el ezt? Jah és ha álmodhatnék még nagyobbat, akkor szeretnék majd egy ideig egy ilyen helyen dolgozni, hogy közelebb legyek hozzájuk. De a legfőbb vágyam, hogy egy olyan élményt szerezzek, hogy együtt úszok velük.
2011. jún. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden megvalósítható megfelelő anyagi háttérrel. Amikor már dolgozol, ne költs semmi élvezeti cikkre (kávé,cigi,energiaital,plusz dolgok, cukorka) és tedd a megtakarított pénzt egy dobozba(én nem bízom a bankban, ha találsz magadnak megfelelőt, akkor az is jó)
2011. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha delfinek közelében szeretnél dolgozni, velük foglalkozni azt ugyebár csak külföldön tehetnéd meg (én a helyedben körülnéznék hogy van e pl. Olaszországban vagy máshol ilyen munkalehetőség, ha pedig van akkor ráállnék a nyelvtanulásra, de a fősulit azért befejezném előtte).


Sok sikert álmaid valóra váltásához! Ha egyszer sikerül, egyike leszel annak a kevés embernek akik azzal foglalkoznak amit szeretnek.

2011. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek:) igyekezni fogok!:)
2011. jún. 8. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!