Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelent valamit ha egy nő akt...

Jelent valamit ha egy nő akt képeket is fest, meztelen nőkről?

Figyelt kérdés
Több női aktot is festett, én úgy hallottam, hogy női aktképeket csak férfiak szoktak festeni.
2011. jún. 11. 16:02
 1/9 Vree ***** válasza:
Nem, tévedésben vagy. A művész mindenfajta aktot fest. Tudniillik nem a szexuális öröm kedvéért fest, hanem azért hogy megtanulja hogy kell az ember anatómiáját rendesen lerajzolni.
2011. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vree ***** válasza:
(megj.: volt férfi, mői ismerősöm is aki férfi vagy női képekre szakosodott.)
2011. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak férfiak festenek aktképeket. Minden festő. Ez nem a szexualitásról, hanem az emberi test szépségéről szól.
2011. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi köze a szexualitáshoz...még annak sem,ha csak péniszeket vagy melleket fest...ez művészet
2011. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rajzórán osztálytársunkat rajzoltuk bikiniben... Szimplán mert tudnunk kell az anatómiát.


Amúgy nem jelent semmit, szvsz szép a női test, jövőben sem látom semmi akadályát hogy egyszer majd fessek egy aktot... És nem értem miért lenne ez furcsa.

2011. jún. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak úgy gondoltam, hogy ez furcsa, de látom, hogy nem. És az sem jelent semmit, hogy ez a nő, volt Bécsben egy night clubban, mondta, hogy voltak ott táncosnők /rúdtáncosok/. Nekem úgy mesélte, hogy csak egy jó nő volt, a többi nem tetszett neki neki. Nekem ez furcsa, mármint, hogy eleve egy nő elmegy egy ilyen helyre, ahol rúdtáncosok táncolnak, és ahová férfiak járnak, és akkor még így is beszél, hogy: "csak egy jó nő volt".... ?? Erről mi a véleményetek?
2011. jún. 12. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nő is nézheti kritikus szemmel a lányokat. Sőt, még élesebb, pontosabb is a kritikája. De ettől függetlenül, akár még leszbi is lehet. De ez nem biztos.
2011. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te nő vagy vagy férfi?

Mert a lányok megszokták nézni a szép lányokat (legalábbis én) és gondolom magamba hogy milyen szép csaj, attól függetlenül hogy egyáltalán nem vagyok leszbikus :D

2011. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszolónak: nő vagyok. És én is meg szoktam nézni a szép nőket.

2011. jún. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!