Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek többsége rasszista...

Az emberek többsége rasszista (cigányokkal szemben)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 08:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%
sajnos igen
2011. jún. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vettem észre hogy igen és én is az vagyok! Gyűlölöm a cigókat de nagyon.
2011. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én úgy gondolom, hogy: tudom, hogy sok rosszabb ember van köztük, de magyarok közt is van, sok.. bár a cigányokból azért van több mert úgy bánnak velük. Ha egy emberrel bármilyen nemzetiségű emberrel; mondjuk kegyetlenül bánnak az biztos, hogy nem lesz jó ember. Mert megtagadták tőle a szeretet és így igaz erre a példának mondott emberre, hogy lopni, csalni, hazudni fog, mert: nem szereti őt senki.


Én így vagyok vele, félig vagyok csak az, de nem szeretem azokat akik csak rá néznek egy romára és ezt mondják: fúj, mocskos cigány!

Mert az is lehet, hogy jó ember... sőt nemtudhatod, hogy milyen belül. Lehet okosabb is, vagy talán egész szerény..

Most nem csak a cigányokat akartam pártolni.. Szóval már láttam olyan cigányt is, hogy csak úgy oda mentek valakihez és megverték, dehát magyarok közt is van ilyen!

Hosszúra sikeredet, csak gondoltam megosztom a gondolataim, aki kiváncsi rá az elolvassa :)

2011. jún. 16. 09:12
 4/15 A kérdező kommentje:
14/L
2011. jún. 16. 09:57
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Én is az vagyok. És nem is akarok megváltozni.
2011. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom őket. Minddel vannak előítéleteim, de akik bizonyítottak azokban akár mikor megbízok. (és van ilyen)


Az is lehet hogy nem ők tehetnek róla meg így nőttek fel. De ha engem egy egész ország utálna meg rossz körülmények között nőnék fel akkor mindent megtennék azért hogy ne így legyen. Nem rosszabbítanám azzal hogy lopok meg tarhálok mindenkitől.


15/F

2011. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Nem rasszisták az emberek, csak a saját tapasztalataikra épített módon viszonyulnak egyes társadalmi csoportokhoz.

Ha téged szinte mindig piros pólós ember verne meg vagy rabolna ki, hidd el nekem utálnád a piros pólósokat :D

Amúgy meg a fő problémája a cigányságnak, hogy mindig mindenki be akarja integrálni őket a társadalomba és csodálkoznak, hogy nem sikerül. Persze lehet ,hogy a cigányokat előtte meg kéne kérdezni,hogy ők akarják-e. Mert mindig is egy nomád-vándornép volt.

2011. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom őket. De nekem megvan az okom, hogy miért...

3 olyan cigány ismerősöm van akiket nem utálok, ők inkább semlegesek a számomra.

2011. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Rühellem a cigókat. Élősködnek a Magyar embereken! Követelik a segílykét de a munka már büdös nekik meg úgy szaporodnak mint a patkányok. A nőstény cigány szinte állandóan vemhes. A purdék meg 10 éves korukra ivarérettek lesznek. De a kancigányok a legborzasztóbbak, főleg a süldő vagy a kifejlett egyedek. Agresszívek,dominánsak, tudatlanok. Meg a lánc a nyakukba :D hát mit ne mondjak nagyon "szíípek"

Azt hiszik hogy okosak mert kijárták a 8 általánost..vagyis hát ők azt hiszik mert hát ugye az 1. osztályt 4x járták meg a másodikat is 4x az már 8 nem? :D

Szívesen látnám őket a Dunába vagy az akasztófán.

2011. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát de nem mindegyik ilyen!
2011. jún. 17. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!