Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem mindig köszön?

Miért nem mindig köszön?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik. Tipikus sztori. Ismerjük egymást de csak látásból és régről. Nem vagyunk barátok, csak ismerősök. Szerintem még a nevemre sem emlékszik, csak azt tudja, hogy ismer. (hogy honnan, azt most nem részletezném) Ritkán szoktunk összefutni, de ilyenkor nem mindig köszön. Mivel nekem tetszik, volt már, hogy én köszöntem rá, máskor pedig nem is tudom miért, de én sem köszöntem neki...nem is értem. Mindenesetre hol köszön, hol nem. Szerintetek miért teszi ezt? És mi a jobb: ha nem köszön és én ráköszönök, vagy inkább ha hagyom a fenébe az egészet és nem köszönök előre, ha Ő nem köszön nekem? Arra is kíváncsi lennék, hogyha én köszönök rá többször, akkor ez nem tűnhet nyomulásnak? Mert egyáltalán nem szeretném, ha rájönne, hogy mit érzek...
2011. jún. 17. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kell ebből presztízskérdést csinálni? Miért nem mind1, hogy ki köszön? És miért lenne nyomulás, ha te köszönsz előbb?

Sztem nyugodtan köszönj csak..

2011. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Te tetszel neki.Csak valahol pedig Ő sem akar ajtóstul a házba rontani.Hol köszön,hol nem mint ahogy ezt Te csinálod.Figyeld meg!!Ha egy kicsit bátorítod valamivel mondjuk ha nem csak köszönnél neki hanem mást is mondanál neki akkor Ő is legközelebb hasonlóan cselekedne Veled.Lemásol.
2011. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!