Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre van a kiút? Rövid a...

Merre van a kiút? Rövid a kérdés, blabla

Figyelt kérdés

16 évesen drogfüggő vagyok, veszélyes bűnözőkkel "barátkozom", undorom tőlük is meg magamtól is, és szánalmas az egész és utálom, de nem tudom mit csináljak... Már egy hete szóltam a gyámomnak hogy kéne valami elvonó terápia vagy valami, de azóta is sehol semmi, "nagyon" érdekli őket, csak egy gyerek vagyok a sok közül... Tulajdonképpen nem is érdekel senkit, teljesen egyedül maradtam, egy ilyen undorító k*rva senkinek se kell, nem is hibáztatom őket. Szüleimnek se kellek, anyámnak abszolút nem, apám meg hétvégi szülő (holott nyári szünetben lehetnék végig vele), barátaim se keresnek mostanában, besokalltak... Mégis mit csináljak???

Az egyetlen út egy hosszú terápia lenne külföldön mire normálisan felépülök, új személyazonossággal hogy meg se találhassanak, de az lehetetlen!

Egyedül tehetek valamit, jelentkezhetek valami terápiára vagy valami, ha kiskorú vagyok és nincs iratom csak egy TAJ-kártyamásolat (letétben van a többi)?


2011. jún. 18. 20:06
 1/7 anonim válasza:
0%
Akaszd fel magad...
2011. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, de előbb ezt a linket meghagyom a kiszálló hatóságoknak. Tudod, az öngyilkosságra való felbujtás szabadságvesztéssel büntetendő. :))
2011. jún. 18. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
ouhh .. érdeklődj után hogyan tudnál elvonóra menni vagy valami ... ajánlom hogy menj pszihológushoz, és ő majd segít, terápiára is eltud vinni.
2011. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves első :@ ekkora paraszt nem lehetsz :@

Kérdező,amit tehetsz az,hogy magadon segitesz,elmész egy olyan kórházba ahol kezelni tudnának.Sajnálom hogy ilyen életed van :(

Pl.a Jahn Ferenc korházban foglalkoznak ilyen esetekkel.

De mehetsz a gyámügyre is.Ott többre mész,de lehet hogy beb*sznak intézetbe,mert nem megfelelő a gyámod :S

2011. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már intézetben vagyok. :D Ezért nehéz, mert irataim nincsenek (mindent letétbe vesznek, nem bízzák ránk), és személyesen rohangálni meg senkinek sincs se ideje, se kapacitása... Egy hete azt mondták, "sürgősen intézkednek", aha...

A kórháznak utánanézek, köszi :)

2011. jún. 18. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőtől kérdezem: Te mennyire vagy hasznosabb tagja a társadalomnak mint ez a fiú/lány körülményeihez(!!) képest ?


Neked meg azt mondom, bár a kérdésedre nem tudok válaszolni megfelelő ismeretek hiányában, hogy gratulálok már megtaláltad az ösvényt, hogy az életed jó irányba megváltozzon. Gondolom nagyon nehéz lesz, de soha ne add fel!! Gyűjtsd össze, hogy miért jó ha elkezdesz normális életet élni szermentesen és mi az amit a drog tönkretesz, mielőtt mélypontra jutsz olvasd el és gondolkozz el azon, hogy megéri-e. Biztos tudsz segítséget találni a célod elérésében, de ez főként rajtad múlik, bizz magadban!

Sok sikert kívánok!! :) 16/l

2011. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!