Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokták felfedezni őket?

Hogyan szokták felfedezni őket?

Figyelt kérdés

Néha el szoktam gondolkodni dolgokon, és valamelyik nap azon, hogy hogyan szokták felfedezni a tehetséges embereket? Legyen ez a tehetség, ének vagy tánc. Felteszi az illető magát a Youtube-ra és ha nagyon sok a nézettség, és sokan "lájkolják" akkor valaki felfigyel rá? Szerintetek, hogyan zajlik egy ilyen? Gondolok itt mondjuk a külföldiekre, vagy magyar országon élőkre pl: SP (bár az ő történetét nem tudom ) de külföldieket többet... öö Justin Bieber, vagy ez a Rebecca Black vagy kicsoda, és még számtalan más előadó, aki a Yotube-ra tette fel magát. Szerintetek? :)

Csak úgy kérdezem, és kérlek normális válaszokat :) Köszi előre !


2011. jún. 19. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem tehetségek amiket felsoroltál, csupán emberek akiket azért támogatnak, hogy nekünk metálosonak legyen kin röhögnünk, és mert a kiscsajok nunija erre nedvesedik. de pl egy együttesnél, vagy énekesnél, zenésznél úgy képzelem el, hogy elemgy egy kocsmába, klubba, akár utcára énekelni, zenélni, és ha jól csinálják, és szerencséjük van, találkozik egy befolyásosabb emberrel aki támogatja őt, őket és stúdióba, kiadóhoz viszi őt, őket.
2011. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ!

Azért ezeket az embereket hoztam fel példának, mert ők azok, akik Yt-ról lettek fel fedezve :) Meg még számtalan olyan ember is, akik tényleg tehetségesek. Tv-ben szoktam hallani, hogy XY fedezte fel ezt meg azt stb.. :) Csak nem tudom, hogy ez hogyan zajlik :D

2011. jún. 19. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
úgy h a szüleik tele vannak pénzzel . ezek egyáltalán nem tehetségesek amúgy :D a négerek közül van sok "idősebb" aki jól tolja a hip-hop, rap-et, meg dj-k közül is sok van akik 30-40évesek és több év alatt jutottak el idáig ,ameddig, na ők megérdemlik a tiszteletet, de ezek nem :D
2011. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gondoltam, hogy nem egyik napról a másikra történik :)

Ugyan már, itt nem a pénz beszél (szerintem) Sok olyan ember híres most, akinek elnyomott élete volt, felrakta magát a netre az egyik barátjánál :)

2011. jún. 19. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:
hát justin bieber szüleiről láttam már nem 1 képet, meg a házukról is. és azt kell mondanom ott azért van pénz sza.ásig
2011. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

magyar ország:

Ki adnak egy alap lemez kiadónál vagy hol, egy zenét amit ők csinálnak, és valamennyi tehetség van benne.

Ezt felteszik Youtubera.

Innen Facebook megosztások.

Ügye a Celebgyár(rühellem a celebeket) egész nap a facebookon lógatja a f@rkát, ígyhát felfedezik, hogy ennek több mint 1 milka likeja, meg feliratkozója van.

Felkeresik.

Ő alap hogy elfogadja, annyi pénzért, ahány likeolója van...

Aztán jönnek a kis tini pic$ák ha ilyen flourról meg SPről van szó(csak azok szeretik őket, meg a m€legek)és azok vesznek sok sok jegyet.

Írnak több számot hátha azzal is keresnek sokat. azt is szeretik... ennyi :D

2011. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy ha azt a "VV Bécit" vesszük(szenny), akkor ő jelentkezett egy kamu valóság showba, és nagyon bírták a fejét, ezért lett bátorsága, írni egy számot hátha jó lessz.
2011. jún. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amerika:

Vegyük 50centet.

Eminem húzta fel a csúcsig.(ők pl jók) Dr.Dre-vel együtt.

És ez megjelent a lapokban, érdeklődtek stb...

Had ne soroljam :)

2011. jún. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jöhet még ha gondoljátok :)

Utolsónak: Azt a számot nagyin szeretem :D :)

2011. jún. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!