Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden vagy Budapesten...

Szegeden vagy Budapesten keresnék egyetemista, vegetáriánus vagy vegán lakótársat. Van valaki, aki szintén ilyen lakótársat keres?

Figyelt kérdés
...
2011. jún. 22. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

miért kell h a lakótérs az legyen


neked attól nem kell húst enned

h a lakótárs eszik

2011. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*lakótárs
2011. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert nem szeretne a hűtőben véres húsokat találni és sült kolbász illatára ébredni
2011. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valójában azért, mert ha a lakótársammal főznénk, akkor praktikusabb lenne, ha ő is hasonlóan étkezne, mint én.
2011. jún. 23. 12:02
 5/7 anonim válasza:
szia,én most leszek Szegeden egyetemista,nem vagyok vegetáriánus,de nagyon kevés húst eszem,mert nem igazán szeretem. én meg olyan lakótársat keresek,aki igényes,és mértékkel iszik alkoholt. ha gondolod,írok egy email címet,és megbeszéljük!:)
2011. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia!! Ó, te lennél akkor a tökéletes lakótárs, csak az a baj, hogy engem Budapestre vettek fel végül. Én sem iszom, meg nem is dohányzom... Olyan rooosssszzz!!!! Nem hiszem el, hogy végre lenne valaki, és nem egy városba megyünk. :(
2011. júl. 23. 10:24
 7/7 anonim válasza:
ó hát sajnálom:/ ha mégis Szegedre kerülnél valahogy,akkor szólj:)
2011. okt. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!