Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha válság van, és ennyire...

Ha válság van, és ennyire nincs pénz, akkor miért van ennyi kövér ember?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból kérdezem, objektív válaszok érdekelnek!Ha ennyire kevés a pénz, honnan telik ennyi nasira, meg ételre? Nem mondanám, hogy az egészséges ételek annyival drágábbak, mint pl. egy meki...
2011. jún. 23. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim válasza:
88%
Ez olyan buta kérdés...Pl. az én családomat nem veti fel a pénz.Hónap elején mindig úgy vásárolunk, hogy gondolunk arra, hogy hónap végén is kell enni.Ezért megvesszük a sok tésztát, krumplit, rizst stb....Ha megtehetném akkor megvenném azokat a kajákat amik egészségesek.Napraforgó olaj helyett olívaolajat használnék, a tejből is a jobb minőségűt venném, kenyérből se a legolcsóbbat választanám, változatosabban étkeznék és nem ennék minden héten kétszer tésztát, hanem mondjuk lenne az étrendemben hal, csirkemell és nem oldalas.Szerintem kedves kérdező te nem vagy ebbe a helyzetbe, ezért nem tudod miért is van túlsúly a szegényebb embereken.
2011. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
85%

"Én nem hízok szinte semmitől, pedig nagyon szeretnék, de egyszerűen nincs annyi pénzem kajára."


Amúgy nem zavar, hogy leírták hogy az OLCSÓ kaja HIZLAL??? Egyél te is zsíroskenyeret és hízni fogsz!

2011. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
89%

Sokszor a két dolog nem függ össze.

A családunk például nagyon szerény körülmények között él és én mégis eléggé túlsúlyos vagyok. Nálam például nem a rossz és olcsó kaja a hibás, hanem a genetikám.:(

2011. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
81%

igen, de nyugaton még kövérebbek az emberek, pedig több a pénzük. én is inkább a nasira fognám.

angliában csináltak valami felmérést a nők (nem 18 éves lányok, hanem nők) alakjáról. s 70-es években az átlagos derékbőség 70 centi volt, most meg 100 körül. én tudom, hogy lehet ennyit felhízni, de valami brutális.

2011. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
59%
De a 900-évek elején-végén,nem volt ennyi kövér ember.Biztosan jobban kerestek?Egészséges étel?kenyér szalonna,tészta leves,stb Üknagyapáink korára gondolok,
2011. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél minden nap egy kiló kenyeret é 5 naponként zsírt, az olcsóbbikat.Más élelemre ne jusson. Lesz mit enni, éhes nem leszel, csak jó kövér.
2011. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
89%

Kihagytátok a legfontosabbat, hogy ma már alig mozognak az emberek. Tehát hizlaló étel, + állandó tespedés + egészségtelen életmód = dagadt segg.

Hormongondok.. na az a 0,0001%.

2011. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:

Kedves 12:27-es:


De, olvasom mindenki válaszát, eszek elég zsíros kenyeret is (kolis egyetemista vagyok, elhiheted), de nem lehet ennyire egyoldalúan étkezni, le sem menne a torkomon pár nap után csak ez.


Köszönöm a válaszokat, még várok!

2011. jún. 23. 12:31
 19/88 anonim válasza:
89%

12.26-os vagyok

Annyival még kiegészíteném, hogy nagyon sok olyan szegény ember van aki azt a keveset ami van azt is elissza eldohányozza, elkölti nasira stb....Ezek az emberek egyszerűen buták, mást nem lehet erre mondani.

2011. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
95%

van egy közeli ismerősöm, akik most elég fos helyzetben vannak, nagyon felment a lakás törlesztője, és emiatt alig van pénzük kajára.

tésztát esznek, meg kenyeret. iszonyat csórók, és mégis híznak.

a kutyájuk is úgy néz mint egy malac, mert tésztát tudnak neki adni, még kutyatápra sem telik.


sajnálom őket, néha bevásárolunk nekik egészséges ételeket, de mi sem vagyunk krőzusok. amikor tudunk, akkor segítünk, de nekünk is meg kell élni valamiből.

2011. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!