Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha válság van, és ennyire...

Ha válság van, és ennyire nincs pénz, akkor miért van ennyi kövér ember?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból kérdezem, objektív válaszok érdekelnek!Ha ennyire kevés a pénz, honnan telik ennyi nasira, meg ételre? Nem mondanám, hogy az egészséges ételek annyival drágábbak, mint pl. egy meki...
2011. jún. 23. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim válasza:
100%
Ajj. Az emberek többsége nem azért kövér, mert nassol, vagy mekiben eszik... A kenyér hizlal, a zsír hizlal, mégis mennyivel olcsóbb a zsíros kenyér. A zsíros tarja is olcsóbb,mint a csirkemell. Nincs pénz minőséget venni. Ennyire egyszerű ez...
2011. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert nem telik csak krumplira, meg kenyérre.Esetleg tészta.Ennyi.Ezért kár volt kérdést kiírni...
2011. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
100%

Mert a hízás és fogyás nem kizárólag az evés függvénye. Én pl. normális kajáktól hízok, szóval kb. életem végéig nem ehetnék kenyeret, nem ehetnék lisztet, olajban sütött húsokat.Más annyi cukrosat iszik, mint a fene.

Egyébként a rossz minőség olcsó.

2011. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim válasza:
96%
Azért, mert azok az élelmiszerek, alapanyagok, amelyek olcsók, hízlalnak. P. fehér iszt, fehár kenyér, tészták, olcsó felvágottak, rossz minőségű zsíros szalámik, húsok. A jó minőségű alapanyagok drágábbak. No meg a tudatosság is hiányzik az emberekből, azt veszik, ami az orruk előtt van.
2011. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
96%

Volt egy ismerősöm akik nagyon szegények voltak. Mindig a kollégák, barátok adtak ruhákat, könyveket a gyerekeknek stb.

Egyszer valaki megkérdezte tőle, hogyha olyan szegények akkor mitől olyan kövérek? azt válaszolta, hogy a zsíroskenyér hizlal.

Van minőségi és mennyiségi éhezés. Egyenlőre ott tartunk, hogy a legolcsóbb kaják is nagyon hizlalnak.

2011. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:
Nem volt kár kiírni, komolyan érdekel. Én nem hízok szinte semmitől, pedig nagyon szeretnék, de egyszerűen nincs annyi pénzem kajára. Sok kaja nélkül meg a sport sem ér annyit.
2011. jún. 23. 12:22
 7/88 anonim ***** válasza:
93%

Kevés pénzből nem telik sportra, mozgásra.

Bár a futás maga ingyen van, egy jó cipő azért elég drága.

2011. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
55%
A kérdés jogos.A hajléktalanok is elittak,dohányoztak egy lakásravalót.De ha levinnék a szesz árát,fillérekre,a kkorsem volnának eldobálva félig üvegek.De akármilyen drága lehet a kenyér akkor is lesz a kukába.
2011. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:
Sport alatt magamnál is az itthoni tornát értem...
2011. jún. 23. 12:24
 10/88 anonim ***** válasza:
69%
Hmm hát azért a kérdezőnek is igazat kell hogy adjunk mert nagyon sok dagatt embert látni aki arra panaszkodik hogy "jaaajj nincs semmi pénzem" közbe meg a kezébe a csipsz, meg a Coca Cola! Szóval szerintem a kérdező erre a fajtára (is) gondolt
2011. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!