Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanárom molesztál. Mit...

A tanárom molesztál. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy új, fiatal tanár a suliban. Egyik este az iskolai bálon felkért táncolni. Én persze jól tudtam táncolni, mert 10 évig balettoztam. Megkért, hogy tanítsam meg őt is Szombat esténként jártam fel hozzá. Élveztem az órákat, nagyon jól teltek. Éreztem, hogy közeledni próbál felém, de nem szóltam semmit. Aztán egyik este kért, hogy elégítsem őt ki orálisan, mert a felesége nem szokta, külömben kirúgat. Mivel féltem, megtettem neki, és engedelmeskedtem. Ez kb 2 héttel ezelőtt volt, azóta nem találkoztam vele, mert elment külföldre. MIt tegyek? Kinek szóljak? Minden percben rettegek, hogy mikor jön haza.
2011. jún. 27. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom ez nem molesztálás! Amugy szerintem kamu a kérdés
2011. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Kinek szóljak?

Drága!Akkor kellett segitséget kérni amikor megkért rá,akkor kellett volna kinyitni a szád és hangot adni ennek.Mostmár megtetted,feleslegesen.

Nem hiszem,hogy ki tudott volna rugatni,ha szolsz a szüleidnek,vagy egy másik tanárnak a dologrol.Saját magadnak okoztad.

2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked molesztálás?

Az a molesztálás ha erőszakkal vesz rá.

Te megtetted neki tehát semmi gond nincs.

2011. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kamu szaga van..
2011. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy élénk fantáziájú fiatal meséje..Unalmasak már ezek a kamu kérdések..

Mindenesetre jelentettem

2011. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz történet, akkor egy felnőttnek szólj, akiben bízol, vele menjetek be az igazgatóhoz! De ha vádolsz, s nem történt meg a dolog, akkor lesznek rossz pillanataid a kihallgatások során, s egy ártatlan felnőttet ilyen súlyos váddal nem szabad illetni.Ha valós a történet, akkor megérdemli, hogy elkapják a frakkját. Ez nem tanár, s nem való a pályára.
2011. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
fake. ezt már olvastam máshol aranyom, bebuktad.
2011. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kamu, de még annak is gyenge. Kérem a következőt..
2011. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!