Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanárom molesztál. Mit...

A tanárom molesztál. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy új, fiatal tanár a suliban. Egyik este az iskolai bálon felkért táncolni. Én persze jól tudtam táncolni, mert 10 évig balettoztam. Megkért, hogy tanítsam meg őt is Szombat esténként jártam fel hozzá. Élveztem az órákat, nagyon jól teltek. Éreztem, hogy közeledni próbál felém, de nem szóltam semmit. Aztán egyik este kért, hogy elégítsem őt ki orálisan, mert a felesége nem szokta, külömben kirúgat. Mivel féltem, megtettem neki, és engedelmeskedtem. Ez kb 2 héttel ezelőtt volt, azóta nem találkoztam vele, mert elment külföldre. MIt tegyek? Kinek szóljak? Minden percben rettegek, hogy mikor jön haza.
2011. jún. 27. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy ugorj a kútba beleugrassz??

Amúgy elég nagy r*banc lehetsz akkor, ha megtetted. Igen előbb kellett volna szólni, meg semmi ok nélkül, nem hiszem, hogy ki tudna rúgatni. Ahhoz, valós bizonyítékok kellenek, de mivel nem csináltál semmit, így nem tud kirúgatni, pláne ha a többi tanár kedvel.

2011. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de a sulinak már rég vége...Amúgy nem olvastam végig de úgy is tudom kb miről szól...Xd
2011. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mégis milyen suliba jársz és hány éves vagy? Nagyon kamuszagú a kérdés...
2011. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kérdező, nem irsz vissza?
2011. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most is polírozza a tanárának a sebváltóját :D :D
2011. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:D
2011. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!