Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem jobb meghalni, mint...

Nem jobb meghalni, mint céltalanul élni és csak szenvedni?

Figyelt kérdés
Már unom az egész életem.Egyenlő a 0-val.Annyival rosszabb a halálnál, hogy minden nap csak szenvedek, semmi jó nincs az életemben.Ráadásul iszonyatosan utálom magam, mindent utálok magamban.Nincsenek barátaim se, mert unalmas vagyok, meg amúgy sem szeretek másokkal lenni.Egy örömöm lenne, az evés, de az sincs, mert fogyókúrázok.Már gondolkoztam azon, hogy megölöm magam.Ma egész nap csak erre gondoltam.Felkelek, szenvedek, aztán lefekszek aludni.Ennyi az életem.És rájöttem, hogy csak egyre rosszabb lesz minden, minél idősebb leszek.Úgyhogy semmi értelme az egésznek.Amit legjobban bánok, hogy megszülettem.Nem kellett volna megszületni.Előtte sokkal jobb volt minden.Csak azért vagyok, hogy foglaljam a helyet, semmi másért, meg hogy szenvedjek.
2011. jún. 30. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:S Szia! Hány éves vagy?
2011. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 emolány ***** válasza:
Már nekem is elegem van az életemből. És ezt nem azért irom mert emo vagyok. De jó lenne meghalni. Ezzel én is úgy vagyok mint te. De nem tudom mi lenne a helyes. De mivel jutottál idáig mi az ami kihozta belöled mit történt ?
2011. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit magadnak. Kutass, fedezd fel, hogy miben vagy tehetseges, mi megy jol. Toltse ki az a napjaidat, foglald el magad vele. Esetleg embereket is megismerhetsz, akiknek hasonlo az erdeklodesi kore. Biztos, hogy nem vagy unalmas!

Gratu a jo helyesirasodhoz, ritka errefele :)

De hogy erted, hogy megszultesed elott sokkal jobb volt minden?

Csupa jot kivanok neked! El kell hogy jojjon hamarosan egy dolog, amiben oromodet leled, csak jarj nyitott szemmel :)

2011. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Hol laksz?

Ha a közelben, akkor talán barátkozhatnánk.. Nekem sincsenek barátaim... bár én átléptem az öngyilkossági gondolataimon már egy jóideje annak ellenére, hogy értelmetlen az én életem is.. Neked is menne a túllépés :)


17/L

2011. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy örömöm lenne, az evés, de az sincs, mert fogyókúrázok."


Látod, mégis csak van az életben valami, amiben értelmet találsz. Ez a mondatod nagyon emberi és ha nem is annak szántad - a szomorú szövegkörnyezetben szellemesen, önirónikusan hat. Az elkeseredettséget árasztó leírásodban ez a mondatod (is!) nagyon üt, aki így tud fogalmazni, az nem fog sokáig céltalanul élni.

2011. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele...azt hittem egyedül vagyok ezzel. Ezek szerint nem. Már 20 évesen elég rossz így, hogy senkit sem érdeklek és teljesen értéktelennek érzem magam. Jó lenne barátkozni...
2011. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
legyél katona :) így kap némi értelmet az életed ha meg meghalsz akkor meg meghalsz és nem kell az unalmas életedet élned xD
2011. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ez csak neked volt vicces.
2011. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
14/L vagyok.Most lehet, hogy azt mondjátok, hogy fiatal vagyok ahhoz, hogy folyton a halálon járjon eszem, de tényleg egyre csak azt veszem észre, hogy múlnak az évek, vele együtt a kedvem is elmegy, az életem egyre rosszabb.Nap mint nap küzdök, hogy túléljem a napot(szó szerint szenvedek), az éjszaka pedig túl rövid, és újra kezdődik a szenvedés.Jó viszont nincs az életemben.Az meg még szomorúbb, hogy szinte mindenki azt mondja, hogy örüljek, amíg tanulok, addig még jó az élet, és csak utána kezdődik az igazi szenvedés.Na ennek hallatán minek örüljek?Annak, hogy csak rosszabb lesz minden?Majd ha meghalok, nem kell aggódni azon, hogy túl rövid az éjszaka, és keveset pihenek.
2011. jún. 30. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!