Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem jobb meghalni, mint...

Nem jobb meghalni, mint céltalanul élni és csak szenvedni?

Figyelt kérdés
Már unom az egész életem.Egyenlő a 0-val.Annyival rosszabb a halálnál, hogy minden nap csak szenvedek, semmi jó nincs az életemben.Ráadásul iszonyatosan utálom magam, mindent utálok magamban.Nincsenek barátaim se, mert unalmas vagyok, meg amúgy sem szeretek másokkal lenni.Egy örömöm lenne, az evés, de az sincs, mert fogyókúrázok.Már gondolkoztam azon, hogy megölöm magam.Ma egész nap csak erre gondoltam.Felkelek, szenvedek, aztán lefekszek aludni.Ennyi az életem.És rájöttem, hogy csak egyre rosszabb lesz minden, minél idősebb leszek.Úgyhogy semmi értelme az egésznek.Amit legjobban bánok, hogy megszülettem.Nem kellett volna megszületni.Előtte sokkal jobb volt minden.Csak azért vagyok, hogy foglaljam a helyet, semmi másért, meg hogy szenvedjek.
2011. jún. 30. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egyébként 14 éveshez képest nagyon éretten gondolkodsz
2011. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Élni a világban és jáccani amig lehet,

Mert játékosan sose fogod megunni az életed"

2011. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!