Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire félős?

Figyelt kérdés
Tegnap megnyitottam egy oldalt,bolt egy feladat arról szólt,hogy keressem meg 2 képen a 3 különbséget. Nézem,nézem teljesen gyanútlanul egyszercsak egy ordítós fej jelent meg,én em,g sikítva kironhatm a szobából:S nem is lenne ezzel baj,de azóta midnentől megijedek:/ tudomh,ogy ez pár nap múlva elmúlik és elfelejtem,de törtétn már vleme iejsztőbb dolog is... Ezzel még nincs gond,de az éjszakáim szörnyűek nem tudok aludni,mert félek vmitől:S én se tudom ,hogy mitől,csak félek kicis korom óta:/ Szóval,mit tehetnék,hogy ne legyek ennyire ijedős/félős? 15/L
2011. júl. 1. 22:33
 1/5 Talán én? válasza:
Próbálj+ nem erre gondolni, este nézzél inkább vígjátékokat,komédiásokat,rajzfilmeket amivel el tereled a figyelmedet
2011. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól mindenki megijed még az is aki már sokszor látta

én is ugy megijedtem múltkor tőle hogy azóta az ilyen poénos képeket amit sokáig kell nézni már direkt nem is nézem

2011. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is mindig megijedek tőle,pedig elég sokat láttam már. fiatalabb koromban nekem is sikerült ilyennel találkoznom,én is féltem. de egyszer elegem lett ebből,felszívtam magam és egy dübörgős rock zenével bementem a sötét szobámba és járkáltam. aztán elmúlt.(kicsit furcsán hangzik,de bejött) valószínűleg azért félsz,mert még fiatal vagy, nem láttál túl sok ilyet. idővel el kellene hogy múljon. mellesleg egyet értek az előttem szólóval, nézz vígjátékot esetleg romantikus filmet. de az is segíthet,ha éjszaka a kedvenc zenéidet hallgatod,ami megnyugtat.
2011. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. júl. 2. 12:43
 5/5 acelsziv ***** válasza:
amikor a sötéttől félsz, az ismeretlentől félsz. Segíthet egy parázsfény, amit a konnektorba dugsz és barátságos fényt ad egész éjjel. De, ha szeretnéd végleg száműzni a félelmeidet, próbáld ki a Dianetikát. (www.dianetika.hu) Segít pontot tenni a félelmeidre.
2011. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!