Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babonás vagy? Mikben hiszel?

Babonás vagy? Mikben hiszel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán vagyok babonás :S

esetleg abban hiszek hogy egy kis térgyacska szerencsét hoz ha nálam van, emígy nem hiszek ilyen dolgokban :D

2009. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom...talán az ha kimegyek a lakásból mondjuk boltba és otthon felejtek valamit akkor nem megyek vissza.:) De van olyan is hogy kimegyek mert elviszek egy levelet de más dolgom nincs is csak az és közben pont azt hagyom otthon olyankor visszamegyek de szerintem tudat alatt úgy alakítom hogy valami történjen.:) Más nincs.:)
2009. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját megérzéseimben hiszek.Mindig bejön.Többször mint a fekete macska:)
2009. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
én nem vagyok babonás. abban hiszek, hoyg amit megtanultam az az enyém.
2009. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én az vagyok sajnos :D pl. péntek 13. rossz nap és a 13 szerencsétlen szám, le kell kopognom, ha valaki olyat mond, ha fekete macska megy át előttem rossz napom lesz... :D
2009. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, barátaim szerint túlzottan is. Ha fekete macska megy át előttem, akkor képes vagyok más úton menni, vagy megvárni, míg másvalaki átmegy előttem, létra alatt soha nem megyek át, vissza én sem fordulok soha, ha mentő autót látok, keresztet vetek, és megfogok valami fehér tárgyat, mindent lekopogok. Nagyjából ennyi.
2009. márc. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit, h ha elindulok vhova, akkor nem fordulok vissza. De ezt én nagyon betartom! Max akkor szegem meg, ha kimegyek a házból és látom h szakad az eső akkor visszamegyek az ernyőmért ha nincs nálam :)
2009. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!