Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok babonás de egy...

Nem vagyok babonás de egy szám mindig kerget mindig hogyha ránézek az órára 52 mutat miért van ez és mit csináljak vele? Hülyék ne írjanak ha kérhetem!

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem vagy megállt az óra,vagy nézz ár úgy h például először ránéztél,és utána rögtön mégegyszer.akkor már csak nem mutat annyit.
2011. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*rá
2011. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de félre értedted nem csak az órán látom álandoan zaz 52-es számot mindig a vonaton is az 52-es kabinba ülök legtöbször alor az egyik tisztitó szeren az volt ráirva hogy 52 dl-er . 52% let dolgozatom is. azért csak az órát írtam hogy ne legyen nagyon hosszú.
2011. szept. 10. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

már értem.valahogy nem lehetne kikerülni?pl dolgozatra télleg úgy tanulni h nem 52% hanem 90% v 60% legyen.vagy

a vonaton ha lehet akkor arrébülni.

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!