Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy csak...

Voltatok már úgy, hogy csak egy lépésre vagy életed céljátol/ álmától, és egy apróság miatt mégsem jött össze? Hogyan történt? Részletek alant, akinek van kedve olvasni

Figyelt kérdés
Esetemben mindössze egy napokig fel nem vett telefon volt az, jobban mondva a nagyanyám megigérte, hogy kipótolja az egyetemi tandíjam hiányzó száz euróját, csak hívjam fel, hogy melyik számlára küldje el a pénzt.Ő németországi, neki ez az összeg nem jelent annyit, mint nekem, én vajdasági magyar vagyok. Hónapok óta gyüjögettem, mindenféle munkát elvállaltam, de az utolsó száz eurót nem sikerült összeszednem. Megígérte, hogy segít, de nem jelentkezik, van még két napom (holnap és holnapután), de reálisan nézve, kicsi az esély, hogy összehozzuk...És egyre fogy... Tehát felvettek, relatív magas pontszámmal, majdnem megvan az összeg is, mégse jön össze. Próbáltam kölcsönt kérni a barátomtól, de nem akar adni, mert szerinte az egyetem hülyeség. Senki mást nem tudok, akitől tudnék kérni ennyi pénzt. Az egyetemen pedig annyit mondtak, hogy ez is egy feltétel a sikeres felvételi mellett. Így állok most. Kicsit hosszú lett, de milyen jó is névtelenül panaszkodni :) ha gondolod, részletezd kommentben, neked volt-e hasonló kudarcod?
2011. júl. 5. 23:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!