Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csinálnak ilyeneket?...

Hogyan csinálnak ilyeneket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ezzel az oldallal nagyon sok embert átvernek nem lehet ezeket valahogy megszüntetni? De hogy csinálnak ilyet? [link] ez az oldal címe de van még 100 millió ilyen. (Ha játszatok a játékkal nehogy beírjátok az adatokat mert nagy valószínűséggel azért találta ki az illető, hogy elvigye mindenedet.) Köszi a válaszokat előre is
2011. júl. 14. 17:04
 1/4 anonim válasza:
Egy módszer van az ilyenek megszűntetésére, ne legyél már olyan hülye hogy megadod neki a komplett belépési adataidat. Készítése egyszerű, írsz egy oldalt és elhiteted mindenkivel, hogy ezt meg azt csinál. Készítessz egy felhasználónév és jelszó megadást, és ezeket elmented az adatbázisban. Ilyen egyszerű, egy szimpla kis adat elmető
2011. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem engem kell megmenteni, hanem a többi embert aki be akar lépni mert én tudom mi ez de van sok szerencsétlen aki nem tudja.
2011. júl. 15. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyeneket "Adahalász"nak hívnak. rengeteg ilyen van. én is csináltam már kérésre,általában a leg szimplább amikor kimentesz egy weboldalt forráskodostul stb,képek,minden,feltöltöd egy domainre (régen volt a ffacebok.com,ami a facebook adahalásza volt,de már leszerelték)elküldöd valakinek,hogy nézd meg,facebookos kép,ő belép,és akkor átírányítja a facebookra,szimplán,mintha télleg belépett, volna,te csak annyit kell változtatni a kódban hogy küldje el a begépelt adatok erre meg erre az e-mailre. nagyon sokan használják,egyéb oldalakra is,a leszereléssel, a software rendőrség is szokott foglalkozni de ők igazából csak a licensz része miatt,mert másnak adja ki magát.jelentsd a domain szolgálatatónál,ami éppen forgalmaz egy adathalász oldalt,és eltüntetik heteken belül.
2011. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. júl. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!