Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Miért...

Mit gondoltok erről? Miért nem tudom még mindig feldolgozni? Tegnap este is sírtam

Figyelt kérdés
Tegnap történt, h mentem fel az aluljáróból és egy vadidegen 40 körüli pasi megfogta a seggem hátulról.Hátranézetem és ököllel ütöttem volna meg de elhúzta magát majd ráordítottam h seg**ej. Annyira rosszul esik és olyan rosszul érzem magam h ilyet csinált egy idegen állat velem, nem tudom feldolgozni.
2011. júl. 19. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
57%
Túltehetnéd magad ezen. Foglalkozz olyan dologgal, ami leköt és érdemes rajta "agyalni".
2011. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
brühühü mitkell ezen sírni most komolyan? azthittem már meghalt valakid, idióta vagy
2011. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ezekre ne hallgass! de télleg tedd túl magad rajta!
2011. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, van ilyen... volt is, lesz is még.
2011. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%

engem meg leszólított egy cigány a buszmegállóban fél éve, nem tudtam magam túltenni ezen tegnap énis sírtam

te mikor ? hátha egyszerre sírtunk

2011. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is fogták már meg a fenekemet,metróban,villamoson,buszon..Még élek.

Tedd túl magad rajta,ez nem a világ vége hidd el.De ennél rosszabb soha ne történjen veled...

2011. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
Az elején "megijedtem", hogy megerőszakoltak, vagy ilyesmi. De aztán végig olvastam, és látom, hogy "csak" ennyi. Ez nem olyan nagyon ritka dolog. Sajnos. De azért ez nem is eget rengető tragédia.
2011. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
na jó, azon, hogy leszólított egy cigány férfi lelki sérülést szenvedni utolsó..hát istenem, lol.
2011. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
58%

Tegnap hozzám simult egy kb 80 éves öreg f@sz.

Mérges voltam egy ideig, aztán ennyi..


Foglalkozz mással.

2011. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Kész ez a reakció...

Megtörténhet, meg is fog... talán épp azért perverzkedhetnek a perverzek, mert a normálisak nem szólnak rájuk. Kíváncsi vagyok, mit reagáltok, ha egyszer a lányaitokat tapizza le valami állat.

2011. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!