Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni egy...

Hogyan lehet kideríteni egy ember halálát?

Figyelt kérdés
Tudom a pontos dátumot és azt hogy miben halt meg egy ember,de az elkövetőjét szeretném megtudni,hogy hogy hívták!!De az internet nem ír róla semmit!!
2011. júl. 17. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugy erted, hogy valaki megolte? Ha az interneten nem is irtak meg, a helyi lapokban biztos...az ottani helyi konyvtarban kellene probalkozni. Ha tudod, hogy kb. mikor halt meg (melyik honapban), akkor biztos, hogy elobb-utobb talalsz rola valamit. A masik pedig, hogy kozossegi oldalon ismerosoket keresel onnan, akik tobbet tudhatnak errol az ugyrol (pl. rokonok, szomszedok, baratai).


En azt nem ertem, hogy azt irod, hogy nem tudod, hogy miben halt meg, de az elkovetot keresed. Ez mit jelent? Hogy vagy termeszetes halalt halt vagy megoltek?

2011. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, tehat tudod, hogy miben halt meg, mintha term. halala lett volna, de aztan meg elkovetorol irsz - ezt nem ertem. Ugy erted, hogy tudod, hogy hogy halt meg?
2011. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,autóbalesetben írtam,bocsi kicsit tényleg hülyén írtam
2011. júl. 20. 09:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint autóbalesetben halt meg és 33 éve
2011. júl. 20. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A rendorsegen erdeklodj. Nem tudom, hogy ennyi evre visszamenoleg megtartjak-e az ugyiratot. Pl. nekem is volt autobalesetem es a rendorseg nyilvan tartja, ha meg akarod szerezni, fizetni kell egy kis osszeget. LEgalabbis nalunk, kulfoldon igy van. Ha meghalt autobalesetben, annak nyoma van. Csak kerdeses, hogy ennyi ev utan megtalalod-e. Es miert most jutott eszedbe, ha ilyen regen elhunyt?
2011. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem most jut eszembe 33 éves vagyok és akkor még nem is éltem amikor az édesapám meghalt.
2011. júl. 21. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!