Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eléggé összevesztünk az egyik...

Eléggé összevesztünk az egyik barátnőmmel (Zs) (nem mondhatom, hogy barátnő, mert nem szoktunk együtt lenni, meg semmi, csak osztálytárs. ) 7-es Lány vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy oly dolgon vesztünk össze, ami mind2-őnk miatt volt.

Így történt.:

11 lány van az osztályban,és 10 fiú. 1-nek tehát sose jut pár. Általában én vagyok az az egy. Na és most hiányzott egy lány. Ezért megkértem, hogy hadd üljek mellé(Zs) most ). Utána valami olyat mormogott hogy ő innen elül az tuti(szerintem miattam. Mint később kiderült, nem "csak" miattam, hanem a legjobb barátnőm miatt is, mert mostanában rosszban voltak. )Átült egy másik padsorba, és mondta, hogy tőle odamehetek. Odamentem.(Mindez órán történt, ,mert helyettesítettek, ezért csak k.b. 10 percet kellett dolgoznunk., után szabad foglalkozás) Abban a 10 percben végig lenéző volt velem, direkt nem mutatta meg a könyvét nekem stb Utána legjobb barátnőmhöz mentem át és elmondtam, hogy velem is bunkózik. Szünetben az udvarra mentünk és ott beszéltem zs-val . Mondtam neki hogy a legjobb barátnőm(D) szerint (is) bunkó. Ő erre fel volt háborodva. És aztán beszélt (Zs.) és (d) egymással. D közölte Zs-vel hogy nem utálja, és Zs is mondta d nek hogy ő sem. Erre előkerünt az én nevem. Zs-vel így vesztünk össze.

Utsó órán mondta a tanár hogy oda ülünk ahova akarunk(nem csak arra az órára,hanem mindig)Nekem nem jutott pár és Zs nek se. Óra végén megkérdeztem Zs től kedvesen, hogy oda ülhetek e mellé. Erre elfordult és hülye takintettel dünnyögött vmit. Vegyen ezt "tőlem"-nek vagy minek?

Segítsetek. Hétfőn odaüljek mellé mintha mise történet volna?(Azért akarok mellé ülni, mert a 2 legjobb barátnőm így mögöttem ülnének. Mi legyen?


2009. máj. 15. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyíltan kérdezz rá,és akkor kénytelen lesz nyíltan megmondani hogy odaülhetsz-e...
2009. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyíltan és kedvesen kérdeztem..
2009. máj. 15. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nem bántásként de szerintem feleslegesen kreálsz magadnak problémát! kerüld el amilyen messzire tudod, nem hiszem hogy rá lenél szorulva a kedvességére...
2009. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ne ülj mellé. Ülj más mellé, ha nincs más, akkor egyedül. Egyedül a legjobb.
2009. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!