Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtél már valaha?

Verekedtél már valaha?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan lett vége és mi lett a következménye? Hány évesen? Lanyoknak pluszkérdés, ha igen, hajat téptél vagy ütöttél?
2011. júl. 21. 01:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hát attól függ, mik történtek a pályán. :D Én kosaraztam (vagyis még most is, de már nem versenyszerűen), és egyszer felborítottam a bírót mert nem fújt mikor lerántottak a földre. :D A pályán egyébként nem verekedtem, mert csapattársaim tudták, hogyha elkap az ideg... :D Szóval, ha valaki b*ziskodott, inkább körbeállták, hogy ne tudjak odamenni :D

Ezenkívül 2x verekedtem: mikor a cigánygyerek lek*rvaanyázott, én meg biciklistől belelöktem a buxusba, utánaugrottam, és ütöttem mint az állat; meg egyszer, aminek már nem tudom a valódi okát, kis hülyeségből pattant ki, és nem is volt hosszú, 3-4 pofon...

2011. júl. 21. 02:01
 12/26 anonim válasza:

Szia!igen 15éves koromban eloszor,de akkoris az akkori barátommal.Kicsit elborult az agyunk,az oívé is meg az enyém is...aztán már onnantol kezdve egyre gyakrabban,kb 4honaponta.5évig voltunk 1utt,az is olyan hihetetlen nagy szerelem volt,és itt hiába teszitek fel nekem a kérdést,hogy ha annyira szerettuk egymást,akkor miért verekedtunk ossze...Féltékenység és SZERELEM a válasz.Mostani fejemmel nem engedném,hogy 1férfi megusson.

Egyik legnagyobb verekedésunk az akkor tortént,mikor elmentunk Tunéziába kirándulni,mindjárt a 2dik napon.Ugy osszevertuk 1mást,hogy tele voltunk kék-fekete foltokkal.én 3dik nap a balkonon aludtam,mert nem voltam hajlando vele 1ágyba aludni.Muszáj volt vele kibékulnom az 5dik nap,mert mégis 2000km-re voltunk és ráadásul 12es baráti korrel,szoval....De ha hiszitek,ha nem miután igy osszeverekedtunk,utánna 1000szer jobban szerettuk 1mást,és még milyen isteni volt a sex,huh...!!!

Meg 1szer vmi féltékenységi rohamot kapott az exem,és miután jol osszeverekedtunk,nekem be volt dagadva a fél állkapcsom,o a fejemhez nyomta a pisztolyát,nah akkor beszartam.Ugy voltam vele,ha már engem lelol akkor magát is,de ha engem nem akkor magát sem.Miután ,,lecsillapodott,, kiment az autojába és beszedett vmi altatot,és irt 1sms-t,hogy o engem tobbet bántani nem akar,el akar aludni.Nah én ezt nem tudtam,hogy mire irja,bementem hozzá,még beszéltem vele,aztán 1szer csak bealudt.Szolítgattam,pofozgattam,utottem,nem kelt fel.Totál bepánikoltam,felhívtam a legjobb barátunkat,o rogton odajott,aztán felkeltettuk.Itattunk vele 1liter vizet,és mondták,hogy hagyjam ot aludni,majd átmegy rajta.Mire bekopte,hogy mit csinált,hogy beszedett vmit,én átturtam a benti és kinti szemetes kukákat,aztán mikor kicsit jobban észheztért,azt mondta,hogy elégette a dobozát.Nah akkor azt hittem,hogy nekimegyek megint...Egész éjjel felette ultem az ágyon,és néztem,hogy jol e van.Gyerekek,el lehet engem ítélni,de ekkora szerelem soha nem volt,és nem is lesz már az életemben.és még tudnék mesélni....

2011. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
01:50 Fiú-lány.. háát, az annyira nem verekedés, inkább a lány megveri/tökönrúgja a fiút. :D Persze, ha visszaüt, mint a 01:59-nek, az már más, de szerintem ép eszű férfi nem tesz ilyet. Egyébként, 01:59, érdekes gyerekkorod lehetett, én biztos nem tűrtem volna, hogy megalázzanak (bár én mindig is agresszív voltam, ha a türelmemet százalékban mérnék, hatalmas deficit keletkezne :D). Tuti, hogy mindet addig ütöttem volna, amig mozognak.
2011. júl. 21. 02:10
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen verekedtem.

A szomszéd cigány csaj,elkezdte anyámat kritizálni.Elkezdett k*rva anyázni Pedig egy rossz szó se lett mondva neki. Mondtam,hogy most hagyja abba. Nem hagyta abba, kirúgtam a lábait,te ez akkorát esett a lépcsőházban,hogy csodájára jártak szerintem a szomszédok. Ráültem és elkezdtem megtépni,meg a fejét vertem a földbe. Felkeltem és végül eget belerúgtam és mondtam neki,hogy legközelebb tudd,hogy kinek mit mondasz.Aztán ott hagytam a francba.

2011. júl. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
*15/L
2011. júl. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

hajnalban egy társaság belénk kötött buli után, lökdösődtek, én meg seggbe rúgtam egyet, aztán úgy bepipultam, hogy már akartam is nekikmenni. Behúzott nekem egy pasi, másnap szájsebészetre kellett mennem röntgenre. Jöttek a rendőrök, eljárás indult vádemelési javaslattal. Pedig nem mi kezdtük. Egy éves vádemelési halasztást kapott mindenki, azaz, ha egy évig senki nem csinál semmit, nem lesz belőle semmi ügy.

25/L

2011. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

02:08 Nem ítéllek el, bár én a párommal sosem verekedtem, sőt, még vitázni is keveset vitázunk, pedig ő se egy tündérlány... Annak is nekimegy, aki szerinte rosszul veszi a levegőt, de egymást sosem bántottuk.


02:11 Hát igen, anyázásért én is be tudok durvulni. Ha valkinek velem van baja, hogy jön oda Édesanyám? Ezt sose fogom megérteni :D


02:21 Nincs valami bizonyíték, hogy nem ők kezdték? Ezek a hajnali bandás kötözködések elég gyakoriak, és tényleg van olyan, hogy valakit megvernek, és még őt is büntetik meg... Hülye egy rendszer. :S

2011. júl. 21. 02:26
 18/26 anonim válasza:

Igen sajnos én is verekedtem.Volt az osztályunkba egy tipikus bányarém stréber csaj szinte mindenki utálta főleg én.Irígykedet rám,hogy nekem sok barátom van, állandóan beszólt az öltözködésemre nagyon idegesítő volt.Én persze mindig visszaszóltam neki egyszer év végén összeszólalkoztunk ő leku'vázott,annyira fölhúzott,hogy megtéptem a haját.Erre ő megragadta a lábam és egyszerűen letepert,ott rugkapáltam,hisztiztem de nem tudtam mit csinálni úgy lefogott.Ez a hülye p'csa meg rátérdelt a fejemre akkor elkezdtem bőgni mire elengedett.

Ott álltam égő fejjel a fél osztály előtt a hülye fiúk meg nem hogy leszedték volna rólam még ott röhögtek:(

Halál ciki volt:(((

2011. júl. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Voltak szemtanúk, mármint elég sokan voltunk. Azt mondta az ügyünkben eljáró rendőr, hogy a mi vallomásaink egybevágtak, de a többieké nem. Azt vallották, hogy engem egy lány ütött meg, de hát ugye nem. Meg hogy tökmindegy ki kezdte, már ha hozzáértem bármelyikhez is, az már erőszak. Ami azért vicces, mert azért rúgtam bele a srácba, mert az lefogta a földön az egyik barátomat, a másik meg rugdosta fejbe...:S mégis ugyanazt a büntetést kaptuk mind.
2011. júl. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
lemaradt,hogy 16 voltam
2011. júl. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!