Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtél már valaha?

Verekedtél már valaha?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan lett vége és mi lett a következménye? Hány évesen? Lanyoknak pluszkérdés, ha igen, hajat téptél vagy ütöttél?
2011. júl. 21. 01:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

általánosban kicsi voltam és nagyon vékony,mindenki engem szekált mert a kis szöszi úgysem szól vissza,úgysem merek visszaverni és nem szólok otthon sem..így ment ez egész elsőben.8évesen amikor egész nyáron készültem visszajöttem és az első megütésnél úgy összevertem a srácot hogy vérzett a haja nyoma(amit kitéptem).meg megrugdostam.Végül nagyon jó barátok lettünk.

Aztán sokat verekedtem még általánosban...

Egyszer pl nagyon utáltuk egymást egy sráccal,ez már 8.osztályban volt amikor újra sikerült belém kötnie,pattogott pattogott aztán meglököt,khm ő volt 180/90 én 170/50 :D szóval a sima lökés is eléggé felhúzott így akkora erővel rugdaltam széjjel hogy csak na,aztán megemelve kis híján átdobtam a korláton,mert nagyon ideges voltam,nem akartam ledobni de imádtam ahogy könyörgött:D


20L

2011. júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
jah még annyi,hogy azzal a sráccal is nagyon jó barátok lettünk,mert suli után is állandóan bombázott bocsánatkérő ímélekkel és hívásokkal,így megbékéltem egy idő után..szóval a verekedés nem is olyan rossz:D
2011. júl. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában kinéztünk ketten egy babát, megverekedtünk érte, hajtépés volt rendesen a baba az enyém lett, a lány sírt, megsajnáltam odaadtam neki, azóta a legjobb barátnőm :D
2011. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen, verekedtem már, kis híján rendőrségi ügy lett belőle. Nem mondom, hogy bánom, mert akkor megvolt rá az okom. 8.-ban történt, és valaki levideózta. Körbehurcoltak a tanárok előtt, az osztályfőnökömtől fél évig hallgattam a megjegyzéseit, hogy láttam-e tegnap este a híreket, megvertek valakit, úgy, ahogy én is. Akkor diákönkormányzatos voltam, onnan is ki akartak zárni. Ráadásul a felvételi közepén voltam. Azóta nem verekedtem, elkezdtem küzdősportra járni, és valahogy sokkal jobban érzem magam tőle. Az önuralomra mindenképp megtanított.
2011. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Én nem verekedtem, de két srác az osztályban igen. Olyan 10 évesen. Érdekes módon annak ellenére, hogy fiúk voltak, hajat téptek és az lett a következménye, hogy egy maroknyi haj maradt az egyik kezében.
2013. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

napietus, te tiszta kamu vagy, ez már más kérdésben is beigazolódott. :)


#13


Rosszul tudod, mert egy ép eszű férfi visszaüt, nem hagyja magát!

2013. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!