Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megyek táborba előszőr...

Most megyek táborba előszőr Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és most megyek táborba előszőr. Valaki Írja le részletesen, hogy mit vigyek! kérem!!!!! valakííí!

oda vissza 1-1 nap + 7 nap az ott töltési idő. és diszkó is lesz meg elmegyünk koncertre.


2011. júl. 26. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Okostelefont navigációval, ha eltévedsz hazatalálj!
2011. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Torolkozo,papucs,pizsama,szunyogriaszto,naptej,akkutolto a telefonodhoz,fogmosocucc,szappan,dezodor,fesu,hajgumi ha lany vagy,nadrag,felsok,fehernemuk,esernyo,de ha mentek kirandulni erdobe jobb az esokabat,vm amivel el tudod foglalni magad esetleg utazas alatt,cipobol ha turaztok ajanlott 2t vinni ha az egyik szetazik,furdoruha ha strandoltok,bulira nem tudom
2011. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Meg persze ragcsalnivalokat ha akarsz vigyel.meg vm innivalot mindenkepp,ha elfogy,jol jon az uveg.en vinni szoktam meg gyogyszereket -lazra,hanyingerre,kohogesre meg mindenre-de ezeket mindig anyam pakolja es rairja h mi micsoda
2011. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Es meg vm :) Ha ugyanabbol az uvegbol szandekozol inni vegig,akkor celszeru egy kis flakonban vinni mosogatoszert.meg ennyi idore sampont is
2011. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja meg papirzsepi es wcpapir sem art,utobbi nekem mindig jol jon mert a szallason (erdei suliban) igen hamar el szokott fogyni.es vigyel kistaskat,hogy ha mentek valahova ne kelljen egy egesz borondot cipelni.asszem ennyi :D
2011. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

pólókat

pár rövidgatyát,

hosszú nadrág

vihetsz egy szoknyát vagy esetleg egy nyári ruhát,ezek jók a koncertre is

pulcsi

diszkóba és a koncetre szerintem vigyél valami csinos felsőt,gondolom nem komoly zenei koncertre mentek,de ez lehet bármilyen felső,ami neked tetszik

fürdőruha,ha olyan helyre mész

két törülköző,az egyik csak akkor ha strandoltok

sportcipő és szandál,

papucs,ez a zuhanyozáshoz kell,hogy ne kapj el semmi fertőzést

fehérnemű,amennyi szükséges,zokni

melegítő?ha fogtok sportolni a táborban

neszeszer:tusfürdő,kis tubusba sampon és balzsam,ha megtudod oldani kettőt az egyben ,így praktikus,fogkrém ,fogkefefe és ,ami számodra nélkülözhetetlen( pl.:arctisztítótonik)

ha sminkeled magad esetleg egy szempillaspirál és egy szájfény vagy ajakápoló,amiben lehetőleg van UV szűrő

naptejet feltétlenül vigyél

telefontöltő,de nagyon értékes dolgokat ne vigyél,mert bajuk eshet és eltünhetnek

költőpént,ha vihettek,nem kell nagy összeg,mert teljes ellátást kaptok

jó,ha van nálad sebtapasz is,bár a táborvezetőknél gondolom minden lesz,amir neketek szükségetek van

ha allergiás vagy valmire vagy ilyesmi,akkor feltétlenül vidd magaddal a gyógyszeredet

kb.ennyit tudtam összeszedi

2011. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

elöttiekkel egyetértek már mindent leírtak sztem ami kell.

am milyen táborba mész?:D

2011. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! am szerintetek mennyi zsebpénzt vigyek? csak egy sima nyári tábor progikkal :D
2011. júl. 27. 13:11
 9/9 anonim válasza:
Hat,a fene se tudja... :) En asszem 1500-2000 korul szoktam vinni,de sose koltok el egy fillert se ugyh nem tudom minek :)
2011. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!