Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinalnal ha tudnad, hogy...

Mit csinalnal ha tudnad, hogy ez lenne a legutolso napod es tudnad, hogy holnapra meghalsz?

Figyelt kérdés
tudom hogy fura kerdes de erdekel.En mindenkeppen kielveznem azt az uccso napot mert nem szeretnek szomoruan meghalni.Buliznek szorakoznek es kiprobalnek mindent amit eddig nem mertem,es bocsanatot kernek mindenkitol ha artottam neki.
2009. ápr. 6. 13:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
F/17. Felszavaztalak, de ettől függetlenül meg kéne látogatnod egy pszichológust. Nem bántásból; én is így éreztem évekig.
2009. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
én lemészárolnék mindenkit
2009. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
körülbelül én is azt tenném, amit te, buliznék, olyat csinálnék, amit mindig is akartam csak nem jutott rá időm vagy valami, és legfőképp a barátaimmal lennék. :)
2009. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

ma 16:55


Lehet, hogy igazad van, de nem merek elmenni.

Egyedül szinte nem tudok csinálni semmit :@

Szóval szép az élet.. :@

Ám minek, hogy bezárjanak egy lyukba?

2009. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
16:51 en nem pontozlak le de nem is ertek 1et veled abban,hogy mindenki utal mert biztos van valaki aki szeret.
2009. ápr. 6. 19:38
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha én tudnám, hogy betegségben halok meg, amivel együtt járna a ( testi ) fájdalom is, akkor én, hogy ezeket ne érezzem, kipróbálnék egy - két kábítószert.

Részint a fájdalmak elviselése miatt, részben pedig azért, mert tudom, hogy amíg ép és egészséges vagyok, az életben ki nem próbálnám!

2009. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Elmennék a hegyekbe. Ott érjen a halál.
2009. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én meg belevetném magam a vízbe, és megpróbálnék úszni, ugyanis ebben az életemben iszonyodom tőle, talán halálom előtt, sikerülne legyőznöm ezt az elemet..vagy legalábbis a fóbiámat, hiszen akkor már nem sokat vesztek vele, ha esetleg mégis belefulladok.
2009. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%

"16:51 en nem pontozlak le de nem is ertek 1et veled abban,hogy mindenki utal mert biztos van valaki aki szeret."


Én vagyok megint. Lehet, hogy van valaki aki szeret, de én így érzem - sajnos :(

2009. ápr. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%

Megint én vagyok (előző)

És szted mit csináljak, ha ma megyek ECDL-ből vizsgázni (prezentáció) és már most tökre be vagyok szarva?!

Szabályosan félek:S:S

Már most rosszul érzem magam, egy csomóba van a gyomrom.:( Hányingerem van, meg sírhatnékom:@

Éhes vagyok, de nem tudok enni, mert úgyis kihányom:@:S

Ennyit a szép életről.. (mármint az enyémről)..

2009. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!