Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti minek örültök?

Férfiak! Ti minek örültök?

Figyelt kérdés
Most kivételesen nem a szexre gondolok hanem arra, hogy milyen meglepetéseknek örültök a szülinapotokon? Miket szerettek kapni? Adjatok légyszí tippeket!:)
2011. júl. 30. 16:08
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
semminek :)
2011. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Én is örülök bárminek, ha számomra fontos embertől kapom. De azért nem lenne rossz 1 köteg 20ezres xd
2011. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

az én barátom pénztárcát szeretne vagy 5.1(a régi már sz*r),az ilyen elektromos kütyüket szereti,de azt nem veszek mert nem értek hozzá.akkor ....sör:D nem nagyivó,de hetente egyet meginna,ha nem sajnálná rá a pénzt.Valami tömény pia,amit ketten megiszunk és aztán szex:D hmmma ruhának is örül,szerencsére tudom milyen izlése van,úgyhogy nem szoktam melléfogni.

Boxer,mert az mindíg hiánycikk,tömegnövelő(azt hiszem most fehérjét kap és szénhidrátot mellé):D akkor Ő örül ha tárcsás súlyokat eszek a kondi géphez....Szereti a pocakját is,ha egy szépen elkészített vacsial lepem meg azt is értékeli.Utoljára egy gyűrűt kapott,belegravírozva a hely ahol összejöttünk.

21L(22F)

2011. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
lol,nem eszek tárcsás súlyokat,hanem veszek:D
2011. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát én örülnék

-3320x2700-as full HD-s 3D-s monitornak,

-Egy éves eredeti World of Warcraftnak,

-Egy 10th level of Proftige 65 CoD WaW-os full challengés expertes karinak,

-Egy eredeti Call of Duty Modern Warfare 3-nak előrendelésben map packokkal együtt,

-Egy call of duty mw reign of the undead 150-es karinak

-Egy full call of duty 7-es karinak privi wh-val

-Original Battlefield Bad Company 2 (megveszem lehet) Vietnammal

-Crysis 2-t szint origivel

-egy 1 terrás külső vinyó

-kellene egy ilyen wow-os account: wod: Consequence 70-es gnome warlock full epic tökéletes destru gear

Radight 70-es undead death knight

Radom 70-es blood elf paladin

Raladriel 70-es night elf warrior

2011. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
koko80 voltam :D
2011. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyi nincséletű kocka jár az oldalra? Már elnézést, de ez nem normális. Mármint e leírások, nem a statisztika...
2011. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Atilluska válasza:
Mákos tészta, pacalpörkölt, sólet, karóra, márkás parfüm, új autó
2012. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!