Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti minek örültök?

Férfiak! Ti minek örültök?

Figyelt kérdés
Most kivételesen nem a szexre gondolok hanem arra, hogy milyen meglepetéseknek örültök a szülinapotokon? Miket szerettek kapni? Adjatok légyszí tippeket!:)
2011. júl. 30. 16:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy igényeim, ami kell amúgy is megveszem magamnak. Ahogy már egy válaszoló is írta, ha már nem felejtik el a számomra fontos emberek, már az öröm számomra. Egyébként most szombaton leszek 29 és már megleptem magam egy külső vinyóval. :D Minden, ami ezen felül jön, csak hab a tortán...és természetesen nem felesleges.
2011. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Ha a csaj tudja mikor van a szülinapom akkor már annak örülök ha azt mondja "Boldog szülinapot!" és utána egy nagy ölelés :D
2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:

Hogy minek is örül a férfi? Ha nem locsogsz egyfolytában,és humoros iróniával rendelkezel,ha ez is megvan benned bármit is adsz neki örülni fog,hogy gondoltál rá:-)

Majd jót mosolyog,milyen kis béna ötleted volt.....de értékeli a próbálkozást...

2011. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
egy kis szeretet és törődés jól jönne :) kézzelfogható dolgot már nehezebb lenne választani, sose tudom minek örülnék, tudom nagyon sablon duma, de ha olyantól kapom aki fontos nekem, akkor bármi is az, tetszene. Tehát a válasz arra, hogy mit szeretek kapni: szeretetet :)
2011. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
jajj te kis érzékeny lelkű,gyere megszeretgetlek majd olyat érzel h naaaaa
2011. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

hááát én a (volt)barátomnak pénztárcát(karácsony) adtam meg pólót(szülinap).. meg sütit sütöttem(valentin nap) ezeknek örült.. (17/F)

17/L

2011. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14:24 fiú vagy vagy lány?^^
2011. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Például nagyon tudnám értékelni, ha valaki leprogramozná a Prism rifle-t és a Thermal Shok Launcher-t ZDoom motor alá... :)))
2011. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Egy fehér pólónak örülök a legjobban, legyen az rövid vagy hosszú ujjú. Vagy ha kedvemre akar tenni az egyén, például elmegyünk olyan helyre, amit én szeretek, de ő nem igazán. Konkrét példaként barátnőmmel a moziba. Vagy valami különlegesség: csónakázás, "kirándulás" címszó alatt hegymászás, domb mászás, sátrazás.

17/F

2011. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Hát én sok mindennek,nem is tudom mit írjak.

Most egy új,jobb laptop nagyon jó lenne.

De azt nem szeretnék meglepetésből kapni mert én akarom kiválasztani,hogy milyet szeretnék és eldönteni,hogy mennyi pénzt szánok rá.

Szóval az ilyen drágább műszaki cuccoknak-amiket írtak- végülis örülnék de azt még sem szeretnék kapni mert ilyet magam szeretnék venni.

Igazából bármilyen apróságnak nagyon tudok örülni,ha szeretetből kapom.Például ha a kedvesem boldog szülinapot kíván és süt nekem valami finomat:)

22F

2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!