Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az én...

Miért van az, hogy az én kérdéseimre max 2-t választ adnak? :-S

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a válaszhoz ismernem kéne a kérdéseidet...-.-
2011. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most másoljam be?:D
2011. aug. 3. 00:54
 3/13 A kérdező kommentje:

pl:

Miért csinálja ezt velem?

Egy fiú szerelmett vallott nekem,de jó barátságban voltunk és ez egy kicsit megviselte a barátságunkat.A Születésnapomon sem foglalkozott velem,akármit is csináltam.

Ma is köszöntem neki és rám se hederített.Miért csinálja ezt ?Tippek?

2011. aug. 3. 00:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát miért csinálta szerinted? Mielőtt kérdéseket teszel fel, előbb át kell gondolnod, hogy lehet, te is tudod a választ. :)
2011. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ha nem gondolkodtam volna ezen már egy jó ideje akkor nem tenném ki ezt a kérdést!De mivel hogy már hetek óta ez megy és már lövésem sincs mit akar így nem tudom!Szóval nem véletlenül kérdeztem meg!
2011. aug. 3. 01:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyen egy jó napod, itt egy harmadik válasz: Nem tudom.
2011. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Melyik kategóriába raktad ki?

Am erre nem lehet semmit válaszolni. Honnan tudhatnánk? Mit reagáltál, amikor szerelmet vallott? Lehet, hogy akkor rontottál el valamit. Legyünk inkább barátok. - választ kapott? Az mindent megmagyarázna.

2011. aug. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

mert a rosszakat így kell elítélni!

by:Gino

2011. aug. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem kapta azt a választ..azt a választ kapta hogy nem tudok rá mit válaszolni!
2011. aug. 3. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát... azzal ugyanannyira megbántottad. Döntésképtelen vagy és neked az lenne a legjobb, ha minden úgy maradna, mint régen. Ő viszont döntés elé állított, aztért kerül, amíg nem választasz. Szereted? Akkor járjatok, vagy várjatok, amíg érettebb leszel. Nem szereted? Akkor ezt kell mondanod neki, hogy nem tudsz rá úgy gondolni, mint valakire, akit közel engedsz magadhoz. De neked kell odamenni és beszélni vele.
2011. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!