Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a féltékenység...

Mit tegyek a féltékenység ellen? Félek, hogy "lecserél".

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről van szó.Mindig látom,hogy másoknak írja,hogy szereti meg stb és ettől nagyon féltékeny leszek.Ne essen félreértés nem vagyok belé szerelmes.Azért leszek féltékeny,mert attól félek,hogy esetleg nem én,hanem más lesz majd a legjobb barátnője.Egyszóval mindig félek,hogy elvesztem.Ő mindig mondja,hogy nem fogom,de akkor is nehéz.Kérlek segítsetek mivel tudnám enyhíteni/megszüntetni ezt az állandó félelmem?
2011. aug. 4. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy Te is barátkozol másokkal is. Nekem 3 "legjobb barátnőm" van. Úgy, hogy ők nem is igazán ismerik egymást.

Egyébként ha ezt állandóan mondogatod neki, túlságosan sarokba szorítod "megfojtod" vele, és azért fog kerülni.

Vedd lazábban a dolgokat.

2011. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi =) Megpróbálok nem nagy ügyet csinálni ezekből,mert tudom hogy bízhatok benne :)
2011. aug. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!