Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van féltékenység?

Miért van féltékenység?

Figyelt kérdés
miért vagyok féltékeny a szebb, gazdagabb, soványabb lányokra? Miért nem tudom elfogadni az életemet, és azt amilyen vagyok?
2009. szept. 16. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

a féltékenység a hiányzó bizalom és a hiányzó önbizalom ötvözete.


nyilván nem vagy tisztában a saját értékeiddel. ezeket kellene tudatosítani magadban és ezzel növelheted az önbizalmadat.


és hidd el, nem minden pasinak jönnek be a gebe csajok.


tudósítsd magadban az értékeidet, miben vagy jó, vagy nagyon jó, ezzel növelheted az önbizalmadat. :)

2009. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem jó dolog a féltékenység, bár én is sokszor az vagyok. De engem ez hajt is előre és ha látom, hogy valamelyik barátnőm halad 1ről a 2-re én meg addig nem haladtam, akkor elkezdek keményebben teperni, hogy én se maradjak le, de ez nálam nem versenyszellem, csak nem szeretek lemaradni. Sokszor ez ösztönzi is az embert a fogyásban meg stb.

2009. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!