Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előre is bocsi a sok magyarázk...

Előre is bocsi a sok magyarázkodásért :/ :/ Nem tudok már segíteni magamon, ennyire nem lehetne nehéz, ugye?

Figyelt kérdés
Tényleg bocsi, máshová már nem tudom kiírni, egyszerűen nagyon félek, hogy máshol kiröhögnétek.. tudom, hogy itt név nélkül feltehetem a kérdést, de még ezen is gondolkoztam egy csomót. Senkit sem ismerek, akitől megkérdezhetném ezt, és egyszerűen nem bírom tovább!!! Még másról sem hallottam, hogy ilyen megtörtént vele, nem hogy saját magammal történjen meg :( :( :( :( :( :( :( Komolyan kezdek már kiborulni, hogy senki nincs, aki meghallgatna!! Feltettem a kérdést már egy csomó embernek egy csomó helyen, de egyszerűen nem válaszolnak rá! Az egészben az a probléma, hogy múltkor barátnőmnek feltettem a kérdést. Megbeszéltem egy találkozót vele, ahogy mindig is szoktuk. Aztán erre tereltem a szót, majd megkérdeztem tőle. Nézett rám nagy szemekkel, majd elröhögte magát (!) Azt hittem ott süllyedek a földbe.. ilyen lelki problémám még amúgy sem volt, és mikor bizalmamba avatom, kiröhög o.O Úgy utálom az ilyen barátnőket is, pedig már kiskorom óta ismerjük egymást! Ennyi sokkot még én sem tudok elviselni! Másra tényleg nem számíthatok már?? Légyszi, mondjátok a véleményeteket, könyörgök, úgy kétségbe vagyok esve, nagyon-nagyon sürgős!!
2011. aug. 5. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

mi a kérdés hülyegyerek?

rinyálsz, hogy a kérdés így a kérdés úgy, de az nem derül ki, hogy mi az. mi a bajod b.zmeg?


segíts magadon Isten is megsegít.

2011. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De a kérdésedet is ird le mert akkor nem tudunk segíteni
2011. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem direkt hagyta le a kérdést hogy szivasson minket
2011. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lehet hogy tényleg szívat de akkor meg húzzon innen
2011. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 _BigZs_ válasza:
ne offoljál!!!
2011. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves a kapitány?
2011. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!