Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó h bekerültem egy új társaságba (fiuk is lányok is) ahol rohadt jól érzem magam, de! van egy csávó akivel alapjáraton jóba vagyok meg minden de ő így a társaság középpontja és hát (persze csak ugratásból) de mindig szivat mindenkit. na mármost engem is szokott de általában lefagyok és egyszerűen nem tudok visszavágni és nem tudom h ez miért lehet. régi haverokkal is állandóan hülyítjük egymást de valamiért ebben az esetben nem tom h mivan..már régebben is volt ilyen pár másik emberrel és nem tudom h tudnám ezt kiküszöbölni..mellesleg szeretnék én is nagy dumás lenne..oké nem beszélek keveset de énis amolyan a "bulilelkévé" akarok válni..ez h sikerülhetne? 16F
2011. aug. 6. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát csak szólj, vissza mondjuk valami olyasmit, hogy pofa alapállás, vagy akármi... jobb mint tűrni...
2011. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HALÁL PARTYARC!!
2011. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!