Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Két báttyal élek, szal szerintem érthető lesz az egész, főleg úgy, h ju-jitsuzok is, ahol fiúkkal vagyok körülvéve.

Az a problémám, h nem érzem magam elég lányosnak. Ha 1 fiú vmi hülyeséget akar velem v egy bnőmmel csinálni, egyből az az 1. gondolatom, h megrúgdosom. Jó, az szerintem érthető, ha lekeverek egy pofont 1 fiúnak, ha az erdei suliban a pénztárcámhoz nyúlkál, de pl. vmikor egy oszttársam leordította fejem és félrelökött, én nekilöktem a falnakés úgy beverte a fejét, h jeget kellett rá tenni.

A fiúk már élnek a ganyúperrle, emg azzal, h a szüleik tudják, h miylenvok, és anya el akart velem ebszélgetni, h ne rugdossam annak a fiúnak a bokáját, akinek borzasztóan fáj...Pedig azóta visszafogottabb vagyok, mégis ha csak ránézek vkire, miután beszólt, kétségbeesetten kiabálja h "Nee, hagyj békén!", a tanár meghallja és megkérdezi, h mi történt, ők meg azt válaszolják, h meg akartam őket verni... Azt am elűrulom, h nemcsak visszafogottabb vok, de pont az a fiú bánt engem, akinek az anyja panaszkodott. Borzasztó szemét velem, de sose tudok az anyujával beszélni. Még akkoris miylen genya vagyok, amikor filmet nézünk az osztályban, odamegy és leborítja a cuccomat, én meg rá se hederítek. Folyton lökdös, és kiabál velem, ha félrelüökök egy fiút, me ráült a padomra, pontosabban a tolltartómra. "Utálom a nyávogós pićssákat, ezért gyűlöllek téged is." ‹--Hogy lehet vki egyszerre durva és nyávogós?


Szóval tudna nekem valaki segíteni lányosabbnak, törékenyebbnek lenni? Borzasztóan érzem magam, főleg mert a szülők mindenfélét mondanak anyának, amit akis "csemetéjük" összehordott nekik rólam..


2010. máj. 29. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

próbálj meg kicsit lányosabban öltözködni.

Egyébként tapasztalatból tudom h nagyon nehéz, én karatézok, de szintén elég aggrasszív vagyok, piszkálnak is vele eleget.

De azért ha csajosan jelentek meg, akkor azt megjegyzik.


Azért draszikusan ne akarj változni, max szokj le arról, h reflexből támadsz :) csak gondold végig előtte h kell e ez :)


Egyébként hány éves vagy?


21/L

2010. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lányosan öltözködöm, azzal nincs gond. Szal a külsőmön nem látszik, h ilyen agresszív vok. Legtöbbször térd fölé érő szoknya (ami még nem nevezhető miniszoknyának), mindig díszes színes, de inkább fekete felső és topánka a viseletem, általában a lányok között én nézek ki a leg"lányosabban", mert ők inkább nacit hordanak.

Pont a reflexel van a baj. Mert h ju-jitsun direkt vannak ilyen reflex gyakorlatok (pl. egymással szemben állok vkivel, mindkettőnknek lent van a keze, az egyiknek kell adnia 1 pofont, a másiknak meg aza célja, h kivédje), 1x véletlenül még a saját anyum kezére is rácsaptam, me nem hallottam, h jön és a vállamra tette a kezét...

10 és fél éves vok.

2010. máj. 29. 21:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Am azt kihagytam, h mindig meggondolom, h csináljam-e, néha-néha sikerül lenyugodnom, de utána mindig rosszul érzem magam, mert úgy gondolom, igazán megérdemelte volna az illető, h 1 monoklival a szeme alatt menjen haza.
2010. máj. 29. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:

ajaj, akkor durvább vagy mint én...

Én 20 körüli vagyok, és az a problémám, hogy így elég nehéz pasit szerezni. Néhánynál erősebb is vagyok, és lazán elnézik ahogy én cipekedek.

Az edzéseket semmiképp se hagyd abba :)

Valahogy próbáld megkülönböztetni a helyzeteket. Utcát azért elég ritkán kerülsz olyan szituba, ahol védekezni, visszatámadni kéne.

Sajnos értelems ötletem nincs

(mivel én is hasonló gonddal küzdök)


az első voltam.

2010. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is erősebb vok, pl. ju-jitsun egy nálam kétszer nagyobb (delegalábbis szélesebb) gyerek csodálkozott, h balettozok...Én, aki annyira fagyos tekintetű, aki simán leterít bárkit a földre, én, aki a maximumot hozza ki magából minden edzésen, hogy is tudnék olyan kecsesen mozogni? Ez am nem tartozik ide, de ma volt a balettvizsgám. ^^

Pedig szívesen abbahagynám, nem szeretem a ju-jitsut...De ha már muszáj, azért csinálom rendesen.

1 cipőben járunk. Csak nálunk sosincs az, h segíthetek padot pakolni, bárhol, bármikor, mindig félrelöknek a fiúk. Már mondjuk sokat változtam, a többiek ezt nem veszik észre. Nekik az a normális, ha egy lány annyit mond 1 félelökésre, h áú, aztán annyi, észre se veszik, h én is ezt csinálom. De én jobban szeretnék fejlődni, hogy végre elismerjék, igenis tudok uralkodni magamon.

2010. máj. 29. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:

ganyúperrle???Mi az??:/

elűrulom???Micsoda???:\

Ejjha..

De hogy válaszoljak is a kérdésedre,próbálj egy kicsit finomabban fogalmazni,ne foglalkozz a fiúk b_szogatásaival,ne üss-verj mindenkit agyon...-_-"

Ennyi lenne...

2010. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat, gyanúperrel...

De pont erről szeretnék leszokni, nem akarok mindenkit agyonverni, főleg azért, mert anya mindne szülővel jóban van, és én ezt nem szeretném elrontani...

2010. máj. 30. 09:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig olyan egyszerű. Ha valaki felidegesít, ne kezdj egyből visítani, meg verekedni, mint valami állat. Inkább szájkaratéz :D Legyen minél választékosabb a szókincsed, visszafogottabbak a mozdultaid. Ennyi az egész.
2010. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, és 20/L
2010. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de én nem vagyok annyira könnyen felidegesíthető, visítani meg pláne nem szoktam. :D

A szájkaratét majd kipróbálom.

2010. jún. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!