Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
Vagyis anélkül, hogy elkelljen mennem jósnőhöz, ami elég drága szerintem....tehát valami internetes dologra lennék kíváncsi vagy ilyesmire. nagyon köszi előre is:D
2009. ápr. 10. 18:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
63%

"barna hajú vagyok.... de amugy most mi a baj a kérdéssel??? ezt nemértem...."


Hát ugye ez a "tudomány" rovat, ezért aki ezt nézi, az valószínűleg eleve el van kötelezve a tudományok iránt. Amit te kérdezel, az pedig ezotéria, azaz bizonyítatlan és bizonyíthatatlan hiedelmek összessége.


Vagyis a kérdésfelvetés azért váltott ki khm... megrökönyödést, mert eleve abból indul ki, hogy VOLT előző élet (ami tudományosan egyáltalán nem igazolt, mi több, erősen kétséges).


A tudománnyal foglalkozó emberek ezeket a jósokat, halottlátókat, szellemidézőket meg hasonlókat csalónak, szélhámosnak tartja, akik a hozzád hasonló hiszékenyekből szednek ki pénzeket. Mert ugyan ki igazolná, hogy ha azt mondanák, hogy vízvezeték szerelő (hadvezér, sorozatgyilkos, papucs orrán pamutbolyt, stb) voltál, akkor tényleg úgy is volt. Bizonyára olyat mondanak, amitől az ügyfél jobban tejel.

Az ilyen ingyenes netes cuccokban meg akkor se bíznék, ha hinnék az ilyesmiben, ebből is az látszik számomra, hogy igazából magad se veszed komolyan ezt a kérdést.


Ezért is ajánlgatják itt, hogy annyi pénézrt, de talán ingyen is, bárki mond neked annyi és olyan hülyeséget, amit csak hallani akarsz. Nekem is az a véleményem, hogy ... cizelláltan megfogalmazva: aki az efféle dolgokat elhiszi, arra nem bíznék nehezebb feladatot.


(Egyébként mit vársz, milyen befolyással lenne a jelenlegi életedre, ha kiderítenéd, ki voltál előzőleg?)

2009. ápr. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 2:38-as, amíg nem bizonyított az ellenkezője,vagyis hogy nem létezik lélekvándorlás,és előző élet,addig te se írj olyanokat "tudományos szakértőként",amiről fogalamad sincs!
2009. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
66%

Kedves előző!


Nem "tudományos szakértő"-ként szólaltam meg. És, bármennyire is fáj ez neked, a tudomány sajnos nem úgy működik, hogy amíg nem bizonyítom hogy nincs valami, addig feltételezzük, hogy van; hanem pont fordítva: amíg nem bizonyítod valamiről, hogy VAN, addig nem fogalmazhatsz meg róla állítást. Amíg nem bizonyítod be a lélek (mint testfüggetlen entitás) létét, addig a vándorlásáról sem tudunk beszélni. Legalábbis a tudomány területén.

Az ezotéria peresze azt mind amit akar, de hát ugye pont ezért nem tudomány.

2009. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
50%

Ha ez a kérdés a humor topicban lenne egy középkori anekdótával válaszolnék;

Társaságban valaki azt állitotta, hogy előzö életében ő volt az aranyborjú.

Csak az arany tünt el- szólt közbe egy hölgy, derültséget keltve.

2009. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
60%
Az az érzésem, hogy neked inkább azzal lehet gondod, ami ebben az életben vagy.
2009. ápr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
63%
15:29-nek! Nem fáj,de nincs kedvem vitatkozni egy betyöpesedett elméjű konzervatív gondolkodású ***fejjel!Ennyi!
2009. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Jólvan, mindegy, hagyjuk az egészet a fenébe, kár volt megkérdeznem is... azért akik eddig normálisan válaszoltak, azoknak köszi:D ;)
2009. ápr. 15. 16:09
 18/40 anonim válasza:
31%
Nincs reinkarnáció(lélek vándorlás).Nem hiába születtél TE ebbe a tesbe amiben most vagy.Ezt felejtsd el,a jósnőknek van vmi hatalmuk de az 100% h nem jó célt szolgál,elhiheted nekekm én ebben a témában mozgok.Lehet h mintha már megtörtént volna,de hidd el az már egyszer megistörtént az életedben csak az agy kombinál és te azt hiszed h ez egy nagyon különleges dolog, és rossz érzéssel jár..megtörtént de nem pontosan ugyanugy!
2009. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
39%
Sehogy, mert nincs olyan hogy előző élet. Ennek tőbb bizonyitéka is van.
2009. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. ápr. 17. 13:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!