Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
Vagyis anélkül, hogy elkelljen mennem jósnőhöz, ami elég drága szerintem....tehát valami internetes dologra lennék kíváncsi vagy ilyesmire. nagyon köszi előre is:D
2009. ápr. 10. 18:45
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
80%

A reinkarnácios hipnozis ugy tudom,hogy nem játék.Csak szakember végezheti.És ha nincs komoly bajod,vagy indokod akkor nem is ajánlatos,mert lehet megviselne lelkiekben nem tudnád feldolgozni.

Amugy engem is érdekelne,milyen életem volt elözöleg,és hogy a jelenleg körülöttem lévö emberekkel akkor milyen viszonyban voltam.:)

2009. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
52%

NEEEE!


Ezt a kérdést te tényleg tudomány kategóriában nevezted? Te csak szivatod az embereket itt, fogadjunk!

2009. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
rendben köszi, akkor nempróbálom inkább ki....:)
2009. ápr. 17. 22:51
 24/40 A kérdező kommentje:
igen, én ide tettem fel a kérdést, mert még csak 14 éves kis p*csa vagyok, aki még semmit nem semmiről, és így persze azt sem, hogy hova kellett volna feltennem a kérdést. Igazán bocsi mindenkinek, hogy ennyit sem tudok!!!!!!
2009. ápr. 17. 22:56
 25/40 anonim válasza:
81%

Szia!

Ne törődj azzal,hogy valakinek nem tetszik a kérdés amit föltettél!!

Szerintem is van előző élet és kitudja hány élted volt már azelőtt, hogy 1995-ben megszülettél. Én tudom, hogy nem először vagyok itt és nem érdekel mások materialista fölfogása. Érdemesnek tartod ebben az életedben erre pazarolni az időt, hogy a múltad kiderítsd?

Fiatal vagy még, élj! Nem a múlt dolgai a lényegesek!

Üdv:Era

2009. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
37%

"Szia!

Ne törődj azzal,hogy valakinek nem tetszik a kérdés amit föltettél!!

Szerintem is van előző élet és kitudja hány élted volt már azelőtt, hogy 1995-ben megszülettél. Én tudom, hogy nem először vagyok itt és nem érdekel mások materialista fölfogása. Érdemesnek tartod ebben az életedben erre pazarolni az időt, hogy a múltad kiderítsd?

Fiatal vagy még, élj! Nem a múlt dolgai a lényegesek!

Üdv:Era"

Nem mindegy, hogy a hülye okoskodik, vagy az okos hülyéskedik.

Az okopskodásaidra senki sem kiváncsi.

A kérdésre válaszolj, mert amit irtál OFF

A kérdés; (a magadfajta debilek kedvéért ismétlem)

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi voltam előző életemben?

2009. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
hát jó, hát köszi:)
2009. ápr. 25. 11:48
 28/40 anonim válasza:
50%
Debil a nagyanyád!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:

Idefigyelj te debil!

jó édes anyukád volt debil, amikor nem fojtott vízbe amikor megszülettél erre a világra!

Kimásolod a levelem, majd aláírod a köcsög dumádat.

Azon csodálkozom, hogy még nem tiltottak ki erről az oldalról.

Remélem, hogy mostmár jobban érzed magad, hogy lejárattad magad a szemét szövegeddel. Nekem eszembe sem jutna itt ezen az oldalon senkit sem sértegetni, vagy lealázni, de ezt nem hagyom szó nélkül. Meglehet, hogy OFF-oltam, de debil az nem vagyok!

MEGÉRTETTÉL!!!??

2009. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Debil a nagyanyád!!!!!!

Idefigyelj te debil!

jó édes anyukád volt debil, amikor nem fojtott vízbe amikor megszülettél erre a világra!

Kimásolod a levelem, majd aláírod a köcsög dumádat.

Azon csodálkozom, hogy még nem tiltottak ki erről az oldalról.

Remélem, hogy mostmár jobban érzed magad, hogy lejárattad magad a szemét szövegeddel. Nekem eszembe sem jutna itt ezen az oldalon senkit sem sértegetni, vagy lealázni, de ezt nem hagyom szó nélkül. Meglehet, hogy OFF-oltam, de debil az nem vagyok!

MEGÉRTETTÉL!!!??


Kimenő van a tébolydából?

2009. ápr. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!