Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
Vagyis anélkül, hogy elkelljen mennem jósnőhöz, ami elég drága szerintem....tehát valami internetes dologra lennék kíváncsi vagy ilyesmire. nagyon köszi előre is:D
2009. ápr. 10. 18:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
30%
Te hiszel az ilyen baromságokban?
2009. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

"jó édes anyukád volt debil, amikor nem fojtott vízbe amikor megszülettél erre a világra"


Jó édesanyukád volt debil, mert a köldökzsinórt vágta el a nyakad helyett.

Amilyen a mosdó olyan a törölköző.

2009. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
0%

[link]

ezen a honlapon lehet megtudni

2009. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
Nagyon jó ez a kérdés amit feltettél.Én is erre szeretnék 'választ' kapni.Kell lennie olyan embernek aki ért is a témához és nem csak unalomból írogat mások örömére.Ez nem vita oldal,ha annyit tudsz mint mi akkor várj egy nálad,hozzáértőbb ember véleményére.Ez természetesen nem a kérdést feltevő embernek szól.
2009. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat:)
2009. szept. 5. 14:18
 36/40 anonim ***** válasza:

ez hülyeség -.-

majd beírom a honlapra a születési időmet azt kiadja h mi voltam mi..xĐ

más is született akkor.mégsem ugyanaz az ember voltunk xD


am nemtom mér kell hülyének nézni az embert, ha hisz az ien dolgokban meg pl abban h létezik lélekvándorlás meg szellemek..meg médiumok...

2010. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:D:)
2010. jan. 13. 21:29
 38/40 anonim ***** válasza:

nm:D

hát de nem?!

aki meg hülyeségnek tartja ezt az meg ne irjon ide.. ha nem hisz benne, akkor ne pocsékolja az idejét ilyenre!

2010. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
100%

2009-04-25 10:42 /Hogy miért írtam pontosan így?azért hogy az illetö magára ismerjen./

Látom nagyon okosnak hiszed magad,pedig ahogy látom te sem vagy okosabb,csak másolni tudsz és másokat megnevezni:debilnek,mondcsak néztél már tükörbe???



Hogy hogyan tudnád kideríteni,hipnotizör segítségével...

és hogy tudományosan mennyire bizonyított? Ha vkinek mond valamit az a név,hogy Sigmund Freud,az tudja.Pszichologiával és hipnozisssal foglalkozott.

2010. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. márc. 22. 16:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!