Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni matricákat?...

Hol lehet venni matricákat? Papír-írószerben? Vagy ilyen nagy hiper/szupermarketekben (pl. Tesco, Spar, stb. )? Valami egyszerű kéne, nem Mickey egeresre gondoltam persze! : D 16/L

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2011. aug. 8. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden ilyen helyen elvileg.
2011. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval akkor ha én bemegyek holnap a Tescoba, akkor elméletben kaphatok? mondjuk most beiskolázás is van, szóval lehetséges... :/

köszi amúgy!:D

2011. aug. 8. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Amire Te gondolsz azt vignyettának hívják és írószertől kezdve a hidepszupermarkekel bezárva kapsz kb. mindenhol.
2011. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vignyettára gondolok, hanem matrica! nem "névcímkére". hanem matrica, mint pl. szivecskés, meg kiskutyák, kismacik, virágok, stb. vannak, de nekem nem mesefigurások kellenek! könyvet díszítek, ahhoz kellene...
2011. aug. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!