Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vagyok...

Szerintetek miért vagyok ilyen visszahúzódó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon kezdem unni, hogy ilyen vagyok, de nem tehetek róla. Amikor volt unokatesómnak a farsangja, utána volt sulidiszkó, és unokatesóm megkérdezte, hogy én miét nem megyek a sulidiszkóba, én azt mondtam, hogy azért nem, mert kövér vagyok, csúnya vagyok, nem tudok táncolni(közbe nem is vagyok kövér, sokan csinosnak tartanak, és azt is mondják, hogy szép vagyok, csak én hiszem magamról, hogy csúnya meg kövér vagyok.) És nem vagyok valami barátkozó típus, pedig vannak barátaim, meg barátságos vagyok, meg minden, csak nincs önbizalmam. Légyszi segítsetek, várom a válaszokat!
2011. aug. 9. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de engem nem érdekel. Úgy szeressenek az emberek, ahogy vagyok!
2011. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kicsit többet barátkozni.Mert ha több barátod van akkor több önbizalmad lesz,mert látod hogy szeretnek.Más hirtelen nem jut az eszembe,bocs.

17/F

2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos sok fiú csúfol az osztályban, így kevésbé barátkozom, és egyáltalán nincs önbizalmam!:(
2011. aug. 9. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!