Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy tudjak...

Mit tehetnék, hogy tudjak álmodni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy álmodok, csak nem emlékszek rá, de mit tehetnék, vagy van valakinek egy bevált módszere, hogy tudjak álmodni, vagy csak emlékezni rájuk?

előre is köszi:D


2009. ápr. 11. 23:18
 1/6 A kérdező kommentje:
nem ide kellett volna írni a kérdést, bocsi:S
2009. ápr. 11. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáld azt, hogy közvetlen miután fölébredsz az alvásból, nem kelsz fel, hanem fekve maradsz és erősen próbálj koncentrálni arra, hogy vajon mit álmodhattál... én szoktam rájuk emlékezni, de sokszor van úgy, hogy miután felébredtem rögtön felkelek és teljesen kimegy a fejemből az álmom. Vagy pl az ébresztőtől felejtem el. De ha még pihenek egy kicsit akkor vissza tudok még emlékezni az álmomra:D remélem sikerülni fog;)
2009. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igyál lefekvés elött egy pohár vörösbort. szép álmaid lesznek, és kis mértékben jót tesz a vérkeringésnek.
2009. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, kipróbálom ezeket:D
2009. ápr. 11. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aludd ki magad!! A kipihent agyad sokkal jobban tud álmokat produkálni. Én legalábbis magamon ezt vettem észre. Ha nagyon fáradt vagyok, akkor csak a regenerálódásra fordít energiát, olyankor én se álmodok.
2009. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi:D mostanában, igaz, hogy eléggé elhanyagolom az alvást....:S
2009. ápr. 11. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!