Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a levelrol...

Mit gondoltok errol a levelrol? Hogyan ertelmeznetek?

Figyelt kérdés

Van egy par netes ' haverom', par honapja jott egy ujabb, tolem valamivel idosebb pasas, akit soha nem tudtam pontosan hova tenni, mert eleg zarkozott, felenk, olykor kisse misztikus volt. De ez nem zavart, szimpatikusnak talaltam, termeszetesen csak 'barati' szinten. Nehany napja eldontottem, hogy ideje ezeket a netes baratsagokat ( kulonosen azokat, melyeknek semmi ertelme, hiszen a foldrajzi, ilyen -olyan tavolsag miatt lehetetlen lenne egy valos baratsag kialakitasa) lezarom. Ennek az idosebb pasasnak is kuldtem egy mailt, hogy szerintem jobban tennék, ha lezarnank, mivel tul messze vagyunk, és én a virtualitassal nem tudok egy ido utan mit kezdeni. Ma kaptam tole egy mailt, leforditva bemasolom nektek.

A levele total osszezavart, mert.. 1: nem értem, pontosan mit is akart volna mondani vele, 2: kissé megijesztett ez a levél, ti nem tartjatok ezt a pasast egy kissé .. " betegnek? " 3: mutattam egy baratomnak a levelet, és azt mondta: " ajjajj, ez még keresni fog" .. Ugye nem?

Nos, itt a levél:


Megkaptam az utolso mailt toled. Mindegy, mit érzek most, mindegy, mennyire nehéz nekem, azt hiszem el kell fogadjam és tiszteletben kell tartanom a dontésed. Szoval ugy veszem, valoban az utolso levél ez toled. Virtualis vagy valosagos, ezekkel soha nem foglalkoztam, mert biztam abban , hogy te leszel az, akivel a valosagban is tudok egy napon talalkozni. Ami engem illet, hogy valami igazi, oszinte vagy sem, azt nagyon fontos tudnom. Mégha rengeteg akadaly, nehézség is van, biztam benne, hogy tul tudok rajtuk lépni. Szerettem veled beszélgetni, szerettem veled lenni. De most, hogy ugy dontottél, befejezed velem a beszélgetést, talan semmi sem volt oszinte..

A legutolso csetelésunkkor megkérdeztelek: "Mit tennél ha azt mondanam, beléd szerettem?"  Azt valaszoltad, hogy csupan egy "képbe" szerettem volna bele . Természetesen igazad van, hiszen még nem talalkoztunk soha a valosagban és az egyeduli lehetoségunk a képzelet volt. Tehat igaz, hogyha szerelmes vagyok beléd, akkor egy képbe, illuzioba vagyok szerelmes . De ez miért baj? Kettonk kozott minden a képzeletunkben szuletett meg , és képzeletben még mindig egyutt vagyunk . Es ha torodtunk volna ezzel, akkor a képzelet segitett volna minél hamarabb valosagossa valni egymasnak. Nem tudom mit éreztem pontosan – baratsag, vagy szerelem, amit biztosan tudok, hogy ez a kapcsolat szamomra kulonleges és fontos volt és hatarozottan volt valami. Kegyetlen , abszurd talan? Es akkor? Ez is jobb mint a semmi, mert a végén ennek az érzésnek az ellenkezojét akartam , hogy érezzuk..

Tudod jol, hogy kettonk kozul nem én vagyok a turelmetlen, hanem az, aki képtelen arra, hogy nyiltan és természetesen kimondja az érzéseit, mert fél attol, hogy utana fajni fog … ez minden.

Tudod, te még fiatal vagy, rengeteg uj emberrel tudsz talalkozni az életed soran, én mar nem. Es itt az ideje, hogy lassan elengedjem a korulottem éloket .

Neked nem tudok "Isten aldjon"-t mondani, és nem is akarom mert nem tudom hogyan engedjelek el helyesen..

Tulsagosan mély az ocean.. Nem tudtuk atszelni... Kar..

Legyen nagyon szép életed ..


 


2011. aug. 13. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell túlreagálni, elköszönt és kész.
2011. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a levél írója egyáltalán nem "beteg" vagy veszélyes alak, egyszerűen csak mélyérzésű, mindent sokkal intenzívebben él át, mint az átlagos emberek. Nincs ezzel semmi gond! Hagyj neki időt, hogy feldolgozza a "szakítást", hisz a vak is látja, hogy teljesen beléd szeretett! Szerintem nem tudna (és nem is akarna) téged bántani. Te viszont némiképp tapintatosabb is lehettél volna... Miért nem szakítottad meg vele már sokkal korábban a kapcsolatot? Nem szabadott volna őt eddig "hitegetned". Láthatóan megsebezted. Szerintem nem kell lenézni azokat az embereket, akik virtuálisan is képesek valaki iránt érzelmeket táplálni... azok nem feltétlenül "lúzerek", mint ahogyan a társadalom gondolja, egyszerűen csak - ahogy mondtam - mélyérzésűek.

Remélem, tudtam segíteni!

2011. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Művészlélek :)

Kicsi dramaturgia, sajnáltatás, aztán hátha megszánod és beszélsz vele tovább.

Gondolom nem sok igazi barátja van.

2011. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell pedofil ismeretlen férfiakkal chatelgetni... szüleid nem tanítottak meg rá?
2011. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy tűnik, hogy keresne még. Legalábbis, ha nem kap választ a levelére, ami tartaná benne a "reményt".

És igen, elég beteges. Ugyanakkor elszomorító is, hogy tulajdonképpen ez a élete (a leveléből ezt szűrtem le..). Azért kell egy bizonyos fokú elkeseredettség, kilátástalanság és magány ahhoz, hogy valaki az interneten keresztül legyen szerelmes. :(

2011. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy még idővel rád fog írni. Én nem válaszolnék neki. Senki nem kérte, hogy szeressen beléd, ráadásul az idősebb pasik hajlamosak "túlérezni" magukat, mert te hiába vagy távolságtartó, amint egy kicsit közvetlenebb velük valaki, egyből azt hiszik, hogy már jelentenek valami komolyabbat a másik fél számára. Főleg ezek a csigaházas, visszahúzódó emberek.

Te elköszöntél tőle, ezután oldja meg maga, neked ne legyen emiatt álmatlan éjszakád. Remélem csak az e-mail címed tudja és nem többet.

2011. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat... Ehmmm... az emailem ....meg a telefonszamom... :S :S :S
2011. aug. 13. 10:48
 8/13 anonim ***** válasza:

na, ennyi. jo hulye vagy hogy megadtad neki :S

gondolom hitegetted ezerrel. grat.

majd az ido lemorzsolja. nopara.

2011. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mivel hitegettem volna????

Soha semmivel nem hitegettem!!! Ahogy masokkal, vele is elbeszelgettem errol-arrol, idojaras, filmek, abszolut hetkoznapi dolgokrol!

Eszembe se jutott soha flortolni vele!

2011. aug. 13. 14:41
 10/13 anonim válasza:
had mondjak valamit ha tudod a korát és tudod a nemét csak akkor csetelj vele szerintem jóval időseb férfi volt te pedig egy 13-18 év körüli gyerek lehetsz ? vagy nem? de tényleg valamelyest egyet értek az egyik komentel ha "szakítani" akarsz szakíts rögtön de szerintem jeltetted hogy ejteted!
2011. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!