Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kérdésekre szoktatok...

Milyen kérdésekre szoktatok válaszolni?

Figyelt kérdés

Mármint milyen szempontból nézítek a kérdést ha ki van írva hogy S.O.S FONTOS akkor inkább azt vagy a normálist?

Válaszoltok olyanra ami inkább a kérdező szánalmasságáról árulkodik?Vissza szoktatok nézni még a kérdésre,hogy a kérdező reagált-e a válaszra?Még írhattok valamiket :D


2011. aug. 17. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elsösorban azokban a kategóriákban nézem meg a kérdéseket, amik érdekelnek: szépség és divat, egyéb kérdések, otthon stb. és ha van olyan kérdés, amire tudom a választ, vagy véleményt kérnek, akkor szoktam válaszolni. És igen, vissza szoktam nézni, hogy visszaírt-e a kérdezö, és mások mit írnak. :)
2011. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy erre is válaszoltál :)

még valakik?

2011. aug. 17. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyenekre. :D


Amúgy nincs konkrét, amire tudok, arra válaszolok. c:

2011. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is :)

mégméééég:D

2011. aug. 17. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

először a témákat írom ahova soha nem nézek be max ha a főoldalon meglátok valami érdekes kérdést

ezek:

tudományok

üzlet pénzügyek

gyereknevelés

oktatás

ezotéria

közlekedés


ami témákba benézek ott szinte mindet megnézek kivéve ha már a kérdésben látszik hogy nem érdekel a téma

2011. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszike :)

még:DD

2011. aug. 18. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!