Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem ezt az égést?...

Hogyan viseljem ezt az égést? :$ (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Kollégista lány vagyok, és most voltam kilencedikes, szóval első éves a koleszban. A barátnőimmel versenyezni akartunk, hogy ki a legbátrabb, így mindenki kapott egy feladatot. Az én feladatom az volt, hogy lemenjek a fiúszintre (ugyanis nálunk úgy van, hogy egy emelet fiú, egy emelet lány, és éjszakára zárják a szinteket, kivétel így év végén), surranjak be a tanáriba és csenjek ki onnan valamit. Mivel elég vakmerő vagyok, nem is volt semmi gond, ám amikor lementem a fiúk szintjére és nagy óvatosan benyitottam a tanárhoz észrevettem, hogy ő éppen Marok Marcsát alkalmazza nagy hévvel.. :$ Persze azonnal rohanni kezdtem, be a wc-be, de szerencsétlenségemre egy fiú éppen bent sz*rt nagy gázokat eleresztve. Már kb. fuldokoltam, amikor hallottam, hogy végzett, így kirohantam a folyosóra, ahol ott körözött a tanár, és elkapott engem.. :/ :$ Mindketten nagyon égtünk, de én azért jobban, de ezt tetézve a nagy lecseszés közepette kijött a wc-ből a pasi is, aki szarrá röhögte magát rajtam, és elújságolta az egészet a többi fiúnak.. :/

Már most félek a szeptembertől... Hogy éljem ezt túl? :/


2011. aug. 17. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
XDXDXD
2011. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kedves.. :D :/
2011. aug. 17. 21:45
 3/18 anonim ***** válasza:

juhujj :D:D ha nem vicc akkor tényleg elég gáz s:


mit tanít a tanár? :3


egyébként annyit tehetsz, hogyha ezzel sértegetnek, akkor nem figyelsz oda, hidd el, előbb utóbb megunják, tapasztalatból beszélek :DD

2011. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
XD
2011. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2. Nem tanít nekünk semmit, csak nevelőtanár, "vigyáz" ránk... :/
2011. aug. 17. 21:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem neked a legcikibb, inkább azon fog röhögni mindenki hogy a tanár mit csinált. XD
2011. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
akkor még 'szerencséd' is volt :)
2011. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért?
2011. aug. 17. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:
BIG LOL
2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszok eddig...
2011. aug. 18. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!