Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van vele? Mással nem...

Mi van vele? Mással nem szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok amiket elhatározok, hogy csinálom, 3-4 napig csinálom is aktívan, aztán két naponta csinálom már csak, majd hetente majd csak azt mondom, hogy majd holnap.

Ez szinte mindennel így van nálam(persze az alap dolgokat megcsinálom.)

Ezzel csak csak én vagyok így? Mit csináljak, hogy ne csak 3-4 napig tartson a tervem? Mivel fejleszthetem az akaraterőm?


2011. aug. 21. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen én is így vagyok vele...Hülye példát fogok mondani,de élesztős arcpakolást használok...

És muszáj vagyok megcsinálni vagy megromlik az élesztő,de mindig csak halogatom,az arcomat csúnyának látom,az élesztőnek lejár a szav.ideje...

Szóval jó kérdés hogy hogy vegyem rá én is magam,hogy betartsam hogy minden nap csináljam...pl holnap is megpróbálom rávenni magamat mert nincs ma már hozzá se kedvem,se erőm...:)


Bocsi az offért....

2011. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!