Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mással is szokott ilyen...

Mással is szokott ilyen lenni? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Valamikor este nagyon éhesen fekszek le, és alig várom, hogy a következő nap ehessek, de mire felkelek, már abszolút nem leszek éhes, és nem is kívánok semmit reggel, de azért szoktam reggelizni.
2011. júl. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kéne éhesen lefeküdni- ez azt jelenti, hogy pocsék a diétád
2011. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az éhség idővel elmúlik, ha rájön a tested, hogy nem kap kaját. Akkor gazdálkodik abból, amije van. :/
2011. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez általános jelenség. nem csak éjszaka van ilyen. pl ha és a sok rohanás közben nem eszek egész nap, akkor egy idő után nem is vagyok éhes. pár óra múlva elmúlik az éhségérzet.
2011. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Mikor pl jól bepizzáztam lefekvés előtt, reggel 8kor olyan éhesen ébredtem, hogy azt hittem meghalok. De ha nem eszek este, akkor reggel se vagyok éhes. Nem tudom miért.
2011. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én meg általában 1-2 felé szoktam lefeküdni (éjjel) kib@szott kajás szoktam lenni de beletörődö hogy nincs energiám felkelni szóval szunya azt reggel lesz ami lesz :D
2011. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!