Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a gyereketek olyat...

Szokott a gyereketek olyat csinálni, hogy csak veletek akar lenni, senki mással? és kizavar mindenkit sirással? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul már párszor. 2,5 éves
2011. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is próbálkozott,de nem engedtünk a hisztinek, van amit nem Ő dönt el!
2011. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan idegesitő és nem tudom kezelni, de az sem akire éppen ordit. Példáúl játszunk ketten, bejön az apja és kizavarja, eltakarja a kezével a saját arcát, hogy ne is lássa, sir, hogy apa menjen ki. és ugyan ezt csinálja a nagyszülőkkel is.

Egyébként 2 éves múlt decemberben.

Hogyan kezeljem???

2011. jún. 2. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt nem hisztinek ítélem, egyszerűen akkor és ott anyával szeretne lenni. Nálunk van kistesó is (8 hós) így én olyankor ha tényleg velem akar valamit szó nélkül rendelkezésére állok (kivéve, ha a kicsit szoptatom) hiszen ő is kicsi még, és igényli az anyukáját.

Pl. fürdés után apa veszi ki a kádból, mert én olyankor már a kicsit etetem, altatom. Van hogy nem akarja, hogy apa öltöztesse fel, ebből mi nem csinálunk problémát, megvár meztelenül és én felöltöztetem. Vagy focizni csak apával akar, ha mindketten ott vagyunk, ezt is normálisnak tartom, nyilván apa jobban focizik mint én, meg ő ritkábban van velünk lent.

2011. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!