Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen programokat csináljunk?

Milyen programokat csináljunk?

Figyelt kérdés
Nyakamba sóztak egy kölyköt, hogy szórakozzunk 3 napig, amíg itt nyaral. Pár éve játszottunk néha, de ő már nem emlékszik. Mit találjak ki, hogy mit csináljunk? Ő nagy városban lakik, én kisvárosban. Én 13 éves vagyok, ő 11 vagy 12. Ötleteket léccike.
2011. aug. 21. 21:28
 1/5 Fuuton ***** válasza:
Mutasd meg neki a helyi dolgokat, bowlingozzatok, biliárd, mozi, bobozzatok, ha szerettek kártyázni, kártyázzatok, beszélgessetek, miket mondjak még?
2011. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem először jár itt, mozi, bob egyáltalán nincs, bowlngozni is olyan helyen lehet, ahova gyerekeket felügyelet nélkül nem engednek be, semmi felnőtt nem ér rá, azért nekem kell vele menni. Tervben volt, hogy fürdőzünk, de nagyon kell rá vigyázni, pedig szerintem már nem annyira gyerek. Akikhez jön, kitalálták, hogy milyen jól elleszünk, majd megyünk múzeumba. Minden nap. Biciklizni nem hagyják, mer az öreg néni félti. Én gördeszkázok, ami az anyjának nagyon tetszett, de az a vén banya megtiltotta, hogy akármi veszélyeset csináljon. Teljes kifogytam az ötletekből.
2011. aug. 21. 22:49
 3/5 Fuuton ***** válasza:

Hát így tényleg nagyon lecsökkent a lehetőségek száma.

Nincs ötletem, hacsaknem...

Menjetek el sátrazni.

Hívj el pár havert is, csináltok tábortüzet, süttök szalonnát meg stb.

Én tuti benne lennék.

2011. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyi a baj, hogy a banya nem enged el este úgy hogy csak én vagyok vele.
2011. aug. 22. 00:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébkén sokszor csinálunk olyant a haverokkal.
2011. aug. 22. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!