Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legtöbb embernek a baja...

Mi a legtöbb embernek a baja vele?

Figyelt kérdés
Kiről lenne szó? Justin Bieber. Arra lennék kíváncsi, hogy miért utálják őt ilyen sokan... nem egy szavas válaszokat szeretnék kapni, hanem szépen, kifejtve leírt véleményeket.
2011. aug. 22. 03:42
 1/4 anonim válasza:
te biztos nem vagy ép elméjű h ezt a kérdést fel tetted :D
2011. aug. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát részben igaza van a kérdezőnek... lehet, hogy nyivákol, de tett már ellened valamit?
2011. aug. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a zenéjét és irritál a hajviselete (ez elmondható minden bu*zoid tini fiúról, aki gombahajat visel).

Ettől eltekintve nem utálom. Csak nem szeretem. :-) De azokkal sincs bajom, akik szeretik.

2011. aug. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is "utálom". Nem úgy mint embert, hanem mint popsztárt. Sztárt.. énekelő valamit. Nem ragozom. Szerintem azért utálják, mert sokkal népszerűbb egy 12 éves lányok által kedvelt bu.. fiú, mint mondjuk a "legendás énekesek". Erről olvastam is, volt Európában valami közvélemény kutatás. Nem kifejezetten érdekel.
2011. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!