Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Valakinek lenne ötlete...

Üdv! Valakinek lenne ötlete erre a paranormális probléma megoldására? Mert ha igen, kérem segítsen!

Figyelt kérdés

A sztorim,ami ugyan nem olyan ijesztő,de azért nem is ártalmatlan.

2005-ben költöztünk ebbe a házba,a szüleim válása miatt,na meg anyám visszavágyott a szülőfalujába.Valahogy a kezdetektől idegenkedtem a háztól,mivel elég furcsa dolgok történnek itt.Mára már kissé hozzászoktam,viszont egyre sűrűsödnek az ilyen dolgok mostanában.Egyszer előfordult,hogy éppen olvastam,és felnéztem egy pillanatra,mert egy fura hangot halottam,de sehol senki,és mire visszanéztem,a könyv eltűnt a kezemből,és egy furcsa,üres füzetet tartottam a kezemben.Végiglapoztam,de üres volt.Nem értettem a dolgot,és eltettem a polcra,aztán mivel már késő volt,elmentem aludni.Pontban éjfélkor felébredtem,és kómásan kicsoszogtam a konyhába inni.Amikor visszaértem,egy nő állt az ajtómban,1700-as évek beli ruhában (legalábbis azt hiszem).Kissé meglepődtem,de az arcát nem tudtam kivenni,mivel kissé sötét volt.Ezek után minden éjjel pont éjfélkor felébredek,és látom a nőt.Az a furcsa,hogy néha dúdolni hallom,valami furcsa,szomorkás dallamot.Amikor egyedül vagyok,hallom hogy a nevemet suttogják,a hajamat elsimítják az arcomból,a vállamra teszi valaki a kezét,a tükörben árnyékokat látok,valaki mászkál a szobákban,a folyosón,elhúzzák a függönyt,a billentyűzet önálló életre kel,és furcsa,értelmetlen szövegeket ír ki,aztán eltűnik,mintha sohasem lett volna ott,a macska megbolondul,és össze-vissza szaladgál a szobámba.Viszont ami a leghátborzongatóbb,hogy a születésnapomon mindig sokkal több furcsaság történik,és már kezdek kissé félni attól a naptól.Tavaly például félóránként a kezembe került egy régi könyv,amiben alá voltak húzva bizonyos szavak,de amikor leírtam őket,pár perc után eltűnt a könyv is,és a papír is,amire a szavakat lejegyeztem.Fél óra után egy füzet,aztán egy régi kép,amin a titokzatos nőt fedeztem fel,viszont az arcát itt sem láttam,mert egy homályos paca volt egész.Aztán éjjel 11 órakor a fürdőben levő tükörben láttam valakit.Egy fekete ruhás,fekete kalapos sápadt férfit,aki felém nyúlt és megfogta a vállam,mire én megfordultam,de sehol senki.Visszafordulva a tükörben sem volt senki,csak egy repedés éktelenkedett rajta,ami nem volt ott,reggelre viszont az is eltűnt.Július 27-én volt a születésnapom,és akkor is egy elég rémisztő dolgot éltem át.Hirtelen felébredtem,mivel fáztam,pedig elég meleg volt az éjjel.Halottam hogy valami kaparászik az ágyam alatt.Kikászálódtam az ágyból,és benéztem alá,még világítottam is a telefonommal,de semmit sem láttam.Felálltam,és akkor valami rátekeredett a lábamra.Még a vér is megfagyott bennem.Aztán megrántotta valaki azt a vackot ami valami kötél lehetett,és elkezdett húzni,de össze vissza,hogy a végén teljesen ki lett dörzsölve a bokám.Aztán egy csapásra vége lett.Eltűnt,mintha soha nem lett volna ott.Próbáltam magam meggyőzni,hogy csak egy rossz álom lehetett,de reggel ezt már nem tudtam bemesélni magamnak,ugyanis a bokámon látszódtak a dörzsölés nyomai.Vajon miért történik ez velem?


2011. aug. 22. 11:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem tudok megoldást mondani de ezt szeretném felhasználni egy thrillerembe alap sztorynak/ állapotnak ha nem gond....
2018. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fenáll még a probléma Kedves Kérdező?
2019. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!